Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreni Yolunda!

Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreni Yolunda!

Sakin olun! Henüz kesinleşmiş bir durum yok fakat Kevin Feige’in açıklamalarına göre Keanu Reeves ile olan görüşmeler devam ediyormuş.

E3 2019 Fuarı’nda Cyberpunk 2077’de boy göstermesinin ardından gündeme bomba gibi düşen Keanu Reeves’i Marvel filmlerinde görme ihtimalimiz çok yüksek. Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, katıldığı bir organizasyonda Marvel filmlerinin geleceğine ilişkin sorulara cevap verdi. Bunlardan biri de Keanu Reeves hakkındaydı.

Geçtiğimiz aylarda Reeves’in, Marvel Studios ile konuştuğu söylentisi zaten ortaya çıkmıştı. Son dönemde gündemde kendisine fazlasıyla yer bulan Keanu Reeves’in, Marvel Sinematik Evreni’ne katılması için Disney tüm silahlarını devreye sokmuş durumda.

Marvel, Keanu Reeves’in Marvel Sinematik Evreni’ne Katılmasını İstiyor

Kevin Feige’e göre Reeves ile ilk başta tek filmlik bir proje planları varmış fakat sonrasında bunu uzun süreli bir hale getirmek için çalışmalara başlamışlar. Feige, “Yapacağımız her film hakkında konuştuk. Keanu Reeves ne yapabilir, onu da konuştuk. Ne zaman ya da nasıl olacak bilmiyorum, hatta belki olmayabilir fakat en doğru yolu bulup onu MCU’ya katmak istiyoruz” sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir  The Crow Yeniden Çekimi Resmi Olarak İptal Edildi

Keanu Reeves için sıradaki Marvel filmleri arasında The Eternals arasında bir yer olduğuna inanılıyor. Son dönemdeki söylentilerde de ismi sıklıkla Adam Warlock ile anılmaya başlandı.

Bakalım Keanu Reeves, Marvel filmlerine adım atabilecek mi? Eğer Disney bir şekilde Reeves’i kadrosuna katmayı başarabilirse, hem izleyici kitlesinin memnun etmiş olacak, hem de uzun süreli bir yatırım yapmış olacak.