Sinema Haberleri

Johnny Depp’ten Boşalan Grindelwald Rolü İçin Mads Mikkelsen ile Görüşülüyor

Warner Bros., eski eşi Amber Heard‘e şiddet uygulama suçlamasıyla yargılanan Johnny Depp ile yollarını ayırdıktan sonra, Gellert Grindelwald rolü için oyuncu arayışına çabuk başladı.

Variety; Fantastic Beasts serisinin 3. filminde Gellert Grindelwald‘ı canlandırması için stüdyonun Mads Mikkelsen ile görüşmelere başladığını duyurdu.

Deadline ise, son olarak Doug Liman‘ın yönettiği Chaos Walking‘in çekimlerini tamamlayan Mads Mikkelsen ile görüşülmesi fikrinin Fantastic Beasts serisinin yönetmeni David Yates‘ten çıktığını yazdı. Söylenenlere göre Mikkelsen‘in büyük bir hayranı olan Yates, Warner Bros.‘u Grindelwald rolü için Danimarkalı aktöre yönlendirmiş.

Hannibal ve Doctor Strange yapımlarında da rol alan Mikkelsen ile anlaşılması halinde, aktörün İngiltere‘de Eddie Redmayne, Jude Law ve diğer oyuncularla devam eden çekimlere dahil olacağı belirtiliyor. Üstelik Johnny Depp yapımdan ayrılmadan önce sadece bir sahne çektiği için, Mads Mikkelsen‘in tekrar etmek zorunda kalacağı fazla bölüm olmayacak.

İlginizi Çekebilir  Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminin Devamından İlk İpucu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu