Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » John Wick 3 Çekimleri Başladı, Setten İlk Görüntü De Geldi

John Wick 3 Çekimleri Başladı, Setten İlk Görüntü De Geldi

Son olarak Avengers’ın 90’lar haberinde “Dr. Strange rolünde olsa nasıl da karizmatik olurdu,” diye andığımız ünlü oyuncu Keanu Reeves, John Wick 3 filminin çekimlerine başladı.

Yönetmen Chad Stahelski ve Reeves’in şekillendirdiği hikayenin bir sonraki aşamasının yine fazlasıyla karizmatik ve aksiyon dolu olması bekleniyor.

John Wick 3 çekimlerinin başladığını, Sinematograf Dan Laustsen‘in Instagram hesabından paylaştığı iki set fotoğrafı sayesinde öğrenmiş olduk. Fotoğraflardan birinde Keanu Reeves’i ıslak New York sokaklarında eli tetikte beklerken görüyoruz.


 

 

Filmin kısa süre önce yayınlanan konusu ise şöyle:

“John Wick iki sebepten ötürü yollardır. Başına 14 milyon dolar ödül koyulmuştur ve tarafsız bölge olan Continental Hotel’de öldürmeme kuralına uymamıştır. Kurban, açık kontrat sipariş eden bir “Yüksek Masa” üyesidir. Continental’in Müdürü Winston’ın verdiği bir saatlik süre olmasa çoktan öldürülmüş olması gereken John artık dövüşerek ve öldürerek New York’ta hayatta kalmaya çalışmaktadır.”

İlginizi Çekebilir  Eternal Sunshine of the Spotless Mind Dizi Oluyor!

Common, Lauren Fishburne Ian McShane ve Ruby Rose‘un rollerini sürdürmesi beklenen üçüncü filmin 17 Mayıs 2019’da gösterime girmesi planlanıyor. Starz’ın da şu sıralar “The Continental” adında bir spin-off televizyon dizisi üzerinde çalıştığını da hatırlatalım.