Sinema Haberleri

John Boyega, Marvel’ın Süper Kahramanlarından Biri Olacak Ama Hangisi?

John Boyega, Marvel Evreni’ne hazırlanıyor. Görünüşe göre Star Wars serisinin Finn‘i John Boyega, bir Marvel filmi yıldızı olma şansı yakaladı.

Bounding IntoComics’in haberi; Boyega’nın süper kahraman rolü için Marvel ile görüştüğü yönünde ancak ünlü oyuncuyu süper güçlerle görmemiz için daha beklememiz gerekiyor.

Hayranlarının Gönlünde Blade Yatıyor

Marvel’ın Boyega’yı hangi rol için düşündüğünü henüz bilmesek de hayranları oyuncunun mükemmel bir Blade olacağı görüşünde. Ancak John Boyega pek de öyle düşünmüyor olacak ki, AwesomeCon’da bir hayranının sorusu üzerine Blade için en iyi ismin Wesley Snipes olduğunu ifade etti.

Boyega’nın süper kahraman rolü için BoundingIntoComics’in tahmini Black Panther serisinin kötülerinden Brother Woodoo...

Geektyrant kurucularından Joey Paur ise oyuncuyu; Isaiah Bradley olarak görmenin ilginç olacağını ifade ediyor. Bradley; İkinci Dünya Savaşı’nda Amerikan ordusuna süper-askerler sağlamak için çalışmalar yapan Dr. Reinstein’ın Rebirth projesinden sağ kurtulan sayılı askerden biri olmuştu.

İki alternatif de Boyega’nın başarılı oyunculuğu ile altından rahatlıkla kalkabileceği karakterler. Brother Woodoo mu, Isaiah Bradley mi yoksa bambaşka bir karakter mi? Siz John Boyega’nın hangi süper kahramanı canlandırmasını isterdiniz?

İlginizi Çekebilir  Mulan Filmi 2020'den Önce Yok Ama İlk Görüntü Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu