Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » James Gunn, Dave Bautista’nın Guardians of the Galaxy 3’te Rol Alması için Marvel’ı Karşısına Aldı

James Gunn, Dave Bautista’nın Guardians of the Galaxy 3’te Rol Alması için Marvel’ı Karşısına Aldı

Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) serisinin 3. filminde, “Drax” rolünde Dave Bautista‘yı istemeyen Marvel Studios, oyuncu arayışına geçmişti ki yönetmen James Gunn devreye girdi.

Marvel‘ın; Chadwick Boseman, Jason Momoa, Isaiah Mustafa ve Brian Patrick Wade gibi aktörleri düşündüğü rolün Dave Bautista‘ya ait olduğunu savunan Gunn, stüdyo yetkilileriyle yaptığı görüşmelerden sonra sosyal medyadan açıklama yaptı. James Gunn, “Drax the Destroyer” rolüne devam etmesini istediği Bautista için, “Onun için savaşmak zorunda kaldım ve bu hayatımın en değerli mücadelesiydi” dedi.

Marvel‘ın 2021 yılında izleyici karşısına çıkarmayı planladığı Guardians of the Galaxy 3‘ün kadrosunda Bautista‘nın yanı sıra şu isimler yer alıyor: Karen Gillan (Nebula), Vin Diesel (Groot), Zoe Saldana (Gamora), Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Elizabeth Debicki (Ayesha), Pom Klementieff (Mantis), Bradley Cooper (Rocket) ve Sean Gunn (Kraglin).

İlginizi Çekebilir  Marvel Filmlerinde Büyük Rolleri Reddeden Aktörler ve Aktristler