Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » İşte Karşınızda IT: Chapter 2 Filminin Yetişkin “Kaybedenler Kulübü”

İşte Karşınızda IT: Chapter 2 Filminin Yetişkin “Kaybedenler Kulübü”

Stephen King‘in kült eserinden uyarlanan yeniden çekim IT filminin ikincisi Toronto’da çekilmeye başlandı.

Andy Muschietti‘nin bir kez daha yönetmen koltuğuna oturacağı IT: Chapter 2 yapımda “Kaybedenler Kulübü”nün artık birer yetişkin haline gelen üyelerini canlandıracak isimler bir araya geldi.

2017’de gösterime giren ilk filmde yaşanan olayların üzerinden 27 yıl geçtikten sonra yeniden döneceğimiz Derry’de kulüp üyeleri kocaman birer yetişkin olarak çıkacak karşımıza…

Filmin kadrosunu belirleyen Warner Bros., Twitter’daki resmi hesabından It: Chapter 2‘de “Kaybedenler Kulübü” üyelerini canlandıracak ekibin fotoğrafını paylaştı. Toronto’da çekimlerine başlanan filmin kadrosuna dahil olan “kulüp üyeleri”nin bu fotoğrafı, serinin hayranlarının beğenisini kazandı. Oldukça eğlenceli bir ekip oluşturdukları her hallerinden belli olan oyuncuları ve rolleri şöyle (soldan sağa):

Beverly rolünde Jessica Chastain, Bil rolünde James McAvoy, Mike rolünde Isaiah Mustafa, Ben rolünde Jay Ryan, Eddie rolünde James Ransone, Richie rolünde Bill Hader ve Stanley rolünde Andy Bean.

IT: Chapter 2 Filminin Tam Kadrosu Belli Oldu

Bütün çocuk oyuncuların da yeniden boy göstereceği devam filminde Palyaço Pennywise‘ı yine Bill Skarsgård canlandıracak. Bir kez daha iliklerimize kadar ürpereceğimiz IT: Chapter 2’nin 6 Eylül 2019’da vizyona girmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter'ın Çocukluğunun Geçtiği Ev Satılıyor