Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hugh Jackman, Artık Bir Karar Ver!

Hugh Jackman, Artık Bir Karar Ver!

wolverine-banner

Hugh Jackman‘ın kararsızlığı ilginç bir hal almaya başladı. Geçen seneki haberimizde söylediğimiz gibi, “Eğer yeni bir Wolverine filminde daha oynarsam %99.9 ihtimalle bu son Wolverine filmim olur.” diyerek, bir daha Wolverine olmayacağının sinyallerini vermişti.

Sonrasında ise “Ölene kadar Wolverine’i oynamaya devam edeceğim,” demiş ve bizleri yine sevindirmişti. Hugh Jackman, yine kafaları karıştırdı!

Hugh Jackman, aşağıdaki fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, “Son kez… Wolverine” yazısını yazdı. Haydaaaa!

WOLVERINE …ONE LAST TIME. HJ

Hugh Jackman (@thehughjackman) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Biz bile bu kadar kafa karışıklığı yaşıyorken X-Men ve Wolverine filmlerinin yapımcısı 20th Century Fox firması ne düşünüyordur acaba? Hugh Jackman, paylaştığı bu fotoğrafı Wolverine 3 filmini ima ederek paylaştı. Bu filmden sonra X-Men: Apocalypse filmi var ancak bu filmde Hugh Jackman’ı, hatta Wolverine’i görüp göremeyeceğimiz belli değil.

Bu açıklama tam da Patrick Stewart ve Ian McKellan‘ın artık Professor X ve Magneto olmayacaklarını açıklamalarının üzerine geldi. Bunlar art arda gelince acaba X-Men ekibinde bir yaprak dökümü mü oluyor sorusu akıllara geliyor.

İlginizi Çekebilir  The Last Temptation, 20. Yıla Özel Baskıyla Geliyor

wolverine

Wolverine 3 filmi 2017 yılında vizyona girerse Hugh Jackman, 17 yıllık bir serüveni tamamlamış olacak. Eğer Hugh Jackman bu role devam etmezse Fox başka bir aktörle Wolverine’e devam eder mi yoksa bu X-Men ve Wolverine filmlerinin sonu mu olur?

Sizce Hugh Jackman devam etmeli mi yoksa artık pençeleri kenara koymanın vakti geldi mi?