Sinema Haberleri

Hugh Jackman, Artık Wolverine Olmayacak!

wolverine-film-banner

Usta oyuncu Hugh Jackman‘ın X-Men filmleri ile başlayan Wolverine yolculuğu yakın bir gelecekte sona erecek gibi görünüyor.

Üçüncü Wolverine filminde oynayabileceğini açıklayan Jackman, bu film son Wolverine filmim olabilir diye belirtti.

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan X-Men: Days of Future Past filminde Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman, bu filmden sonra X-Men: Apocalypse filminde de oynayacak. Ancak sonrası belirsiz görünüyor. SFX dergisine yaptığı açıklamada Wolverine 3 filmi ve karakterin geleceği ile ilgili şu sözleri kullandı;

Wolverine-Hugh-Jackman“Wolverine 3 ile ilgili henüz bir şey bilmiyorum. Görüşmelerimiz devam ediyor. Karakteri çok seviyorum. Bunun dışında, son filmle birlikte durumu da toparladığımız kanaatindeyim ve çok daha iyisini yapabiliriz diye düşünüyorum. Eğer bir Wolverine filminde daha oynarsam %99.9 ihtimalle bu son Wolverine filmim olur.”

Ayrıca SFX muhabirinin hikaye ile ilgili sorduğu soruya, Hugh Jackman, “Old Man Logan (İhtiyar Logan) hikayesini inceliyoruz ve elimizdeki tek seçenek bu. (gülerek) Tabii ki bir sürü hikayeye bakıyoruz ve bu konuda heyecanlıyız. Konuşmalarımız sürüyor ancak henüz bir şey imzalamış değilim. Eğer iyi bir senaryo ortaya çıkmazsa başka Wolverine filminde oynamam,” açıklamasını yaptı. Haziran ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan “Death of Wolverine” (Wolverine’in Ölümü) hikayesinin konuyla ilgisi var mı bilmiyoruz.

İhtiyar Logan hikayesinde Wolverine’i yaşlı bir çiftçi olarak görüyoruz. Muhtemelen Hugh Jackman da kendi yaşının ilerlemesine esprili bir gönderme yapıyor olabilir ancak İhtiyar Logan hikayesi gerçekten de alternatif ve iyi bir hikaye. Çekilse çok sevinirim.

Gözlerimiz Hugh Jackman’ın Wolverine oynamasına o kadar alıştı ki eğer oyuncu değişirse sıkıntı çekebiliriz. Umarız iyi bir senaryo olur ve Hugh Jackman da rolüne devam eder.

Hugh Jackman’ın SFX röportajını buradan okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Indiana Jones 5 Filmi Yine Ertelendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu