Sinema Haberleri

Gremlinler 3 Filmi, Orijinalden Daha Korkutucu Olacak!

Gremlins ve Gremlins 2: The New Batch filmlerini yazan Chris Columbus, Gremlinler 3′ün senaryosunu tamamladığını açıkladı. 1984 Gremlinler ruhunu koruyan Columbus, Warner Bros.’un yapım aşamasına geçtiği 3. filmin orijinalden daha karanlık ve cesur olacağını iddia etti.

Ürkütücü Gremlin kuklaları hayranlarının CGI konusunda endişelenmelerine gerek olmadığını söyleyen Chris Columbus, bilgisayar efektlerinin “şüphesiz minimal olacağını” belirterek, “CGI fena değil. İpleri silerek kuklacıların işini kolaylaştıracak. O çekimler kabus gibiydi. Kuklacılar için her akşam ayrı bir maratondu.” dedi.

1984 yılında gösterime giren orijinal Gremlinler filminde; “Başarısız bir mucit olan Rand Peltzer (Hoyt Axton), yılbaşında ailesine hediye olarak Gizmo adında şirin küçük bir yaratığı getirir. Sevimli yaratıkla ilgili 3 önemli kural vardır. Geceyarısından sonra yemek verilmemeli, direk güneş ışığına maruz bırakılmamalı ve birkaç damladan fazla su içmemelidir. Bu kurallardan herhangi birine uyulmazsa korkunç sonuçlar beklemektedir. Rand ve oğlu Billy (Zach Galligan), her kuralı ayrı ayrı çiğnemeyi başarırlar ve başları oldukça derde girer. Artık Gremlin olarak bilinen yırtıcı ve sürekli aç gezinen çok sayıda canavarlarla uğraşmak zorundadırlar.”

İlginizi Çekebilir  Jumanji'den İlk Görüntüler Ortaya Çıkmaya Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu