Sinema Haberleri

Ghostbusters Devam Filminin Adı ve İlk Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Hayalet Avcıları (Ghostbusters) serisinin 1984 ruhunu yansıtacak devam filminin adı ve yapımdan ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Vanity Fair‘in yayınladığı bilgilere göre adı “Ghostbusters: Afterlife” olacak devam filmi bekar bir anne olan Callie (Carrie Coon), kızı Phoebe (Mckenna Grace) ve oğlu Traver’ın (Finn Wolfhard) başından geçenlere odaklanacak.

Yönetmen Jason Reitman‘ın başında bulunduğu Ghostbusters: Afterlife; Callie’nin, çocuklarını babasından kalan Oklahoma‘daki eski eve getirmesiyle başlıyor. Bundan sonrasını Reitman’dan dinleyelim, “Aile eski çiftliğe vardıktan sonra, orijinal Hayalet Avcıları ile bağlantılarını keşfetmeye başlıyor. Büyük babalarının kim olduğunu ortaya çıkaran Trevor ve Phoebe, proton paketinlerini kullanmaya hazırdır.”

Yıllar sonra yeniden beyaz perdeye dönen hikayenin devamında; hayaletlerle yüz yüze gelen Callie ve çocuklarının, Paul Rudd’un canlandırdığı yaz okulu öğretmeni “Mr. Grooberson” ile birlikte Ghostbusters üyesi büyük babanın aletlerini ve paslı Ecto-1’ı da alıp savaşa başlaması fazla uzun sürmez.

Eski kadronun da dönüş yapacağını daha önceki haberlerimizde duyurduğumuz Ghostbusters: Afterlife, 2020‘de izleyicilerle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Doctor Strange 2 Filmi İçin Kollar Sıvandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu