Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Eğer bir Deadpool 3 Filmi Olacaksa Ryan Reynolds Daha Sade Olmasını İstiyor

Eğer bir Deadpool 3 Filmi Olacaksa Ryan Reynolds Daha Sade Olmasını İstiyor

İlk Deadpool filminin yakaladığı gişe başarısını bu kadar çarpıcı kılan şey, filmin bütçesinin şaşırtıcı derecede yalın olması ve az bütçe ile yaratıcı çözümlere imza atılmasıydı. Marvel’ın sıradışı karakterine hayat veren Ryan Reynolds, ikinci filmin gösterime girdiği şu günlerde, eğer bir üçüncü Deadpool filmi yapılacaksa ilkindeki gibi bir kısıtlamanın geri gelmesini istiyor.

18 Mayıs’ta gösterime giren Deadpool 2 filmi hakkında Entertainment Weekly’ye konuşan ünlü aktör, karakterden sıkılmadığını ancak Deadpool evreninin küçük ve yalın tutulmasını tercih ettiğini belirtti.

Reynolds’ın açıklamaları şöyle:

Deadpool 3 filmi yapılır mı bilmiyorum. Kendi evreninde karakterin düzgün işleyebilmesi için kendisinden her şeyi almanız gerektiğini hissediyorum. Bunu yapmayı sürdürebileceğinizi düşünmüyorum. Deadpool’u X-Force‘un bir parçası olarak görüyorum ve bunu filmde de görmeyi isterim. Ama eğer solo bir Deadpool filmi yapacaksanız bütçeyi aşağı çekmeli ve sadece çitlerde sallanıp garip engelleri kırmalısınız. Neden hepsi büyük çizgi roman filmi olmalı ki? Deadpool bir Sundance filmi olabilirdi.”

Bakalım Fox ve Marvel, Deadpool 3 filmi düşünecek mi? Ryan Reynolds’ı dinleyecekler mi, göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Dizisinden Richard Madden, The Eternals Adayı