Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deniz Atı da Neymiş? Aquaman Artık Deniz Ejderhasına Binecek!

Deniz Atı da Neymiş? Aquaman Artık Deniz Ejderhasına Binecek!

Son yayınlanan posteri ile bir hayli eleştirilen Aquaman filminden gelen ilk görüntü de posterden aşağı kalacak gibi görünmüyor.

► Aquaman Filminden İlk Poster Yayınlandı

DC‘nin beklenen filmden paylaşılan ilk karede Aquaman‘i görkemli bir Deniz Ejderhası’na binerken görüyoruz. Normal şartlarda gözler boyoz baka kalacağımız bu görüntü başroldeki Jason Momoa ve yönetmen James Wan sayesinde artık sıradan hale geliyor. Hem Atlantis Kralı deniz atına biner miymiş hiç, deniz ejderhası varken!

Filmden ilk görüntüleri okuyucusuyla paylaşan Entertainment Weekly’nin haberine göre; Aquaman/Arthur Curry’nin filmdeki bineği bir Deniz Ejderhası olacak. 1970’lerde Super Friends çizgi serisinde deniz atına binen Aquaman, James Wan’ın ellerinde devasa Deniz Ejderhası’na binen güçlü bir Atlantis Kralı’na dönüşmüş durumda…

Arthur Curry’nin, Atlantis Krallığı’nın varisi olduğunu öğrendikten sonra halkının başına geçip kahraman olmasını anlatan filmde Jason Momoa’nın dışında Amber Heard, Nicole Kidman, Randall Park, Patrick Wilson, Dolph Lundgen ve Willem Dafoe gibi isimler rol alıyor. DC Genişletilmiş Evreni’nin su altı dünyasını önümüze getirecek olan film 21 Aralık 2018’de gösterime girecek.

Şimdi sizi Aquaman filminden gelen görüntülerle başbaşa bırakalım: