Sinema Haberleri

David Bowie, Guardians of the Galaxy’de Oynayacakmış

david-bowie

Ünlü sanatkarın aramızdan ayrılmasının ardından Guardians of the Galaxy serinin yönetmeni James Gunn‘dan beklenmedik bir itiraf geldi.

Gunn, David Bowie’nin yeni filminde oynamasını istiyormuş.

Yaklaşık 18 ay boyunca mücadele ettiği kansere yenik düşen David Bowie’yi bu hafta içerisinde kaybetmiştik. Kendisinin büyük bir hayranıydım ve aramızdan ayrılmasına çok üzülmüştüm. Yeni bir haberle daha da üzüldüm.

Guardians of the Galaxy ile MCU’ya güzel bir dokunuş yapan James Gunn, şu sıralar serinin ikinci filmi üzerinde çalışıyor. Gunn’ın yaptığı açıklamaya göre David Bowie’nin menajeri ile uzun bir görüşmeleri olmuş.

Guardians-of-the-Galaxy-team

James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 2’de David Bowie’nin ufak da olsa bir rol almasını istiyormuş; ancak Bowie’nin uzun süredir devam eden kanser tedavisi bunu mümkün kılmamış.

James Gunn, David Bowie’ye bir saygı çerçevesinde yeni filminde de ünlü müzisyenin bir parçasını OST’de kullanacağını açıkladı. Awesome Mix Volume One kasedi içerisinde Bowie’nin Moonage Daydream parçası bulunuyordu. Yeni filmde de Bowie’nin unutulmaz şarkılarından biri filmde kullanılacak.

İlginizi Çekebilir  Ant-Man Filminden Yeni Video Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu