Sinema Haberleri

Darth Vader’ın Han Solo Filminde Olacağına Dair Son Söylentiler

Son gelen dedikodulara göre Darth Vader‘ı şu an hâlâ çekim aşamasında olan Han Solo filminde görmemiz olası. Bunun en büyük kanıtı ise “That Hashtag Show”un haberine göre Darth Vader kostümünün film setinde görülmesi.

Hatırlanacağı gibi yönetmen koltuğunda oturan Phil Lord ve Chris Miller görüş ayrılıkları nedeniyle filmden çıkarılmışlardı. Çok geçmeden yönetmen koltuğuna emektar isim Ron Howard geçmişti. Söylentilere göre pek çok sahne Lord ve Miller sonrası yeniden çekildi ve ekstradan Darth Vader’ın da filmde olmasına karar verildi.

Rogue One’daki Darth Vader sahnelerinin ne kadar etkili olduğu düşünülürse Han Solo filminde Vader’ın gözükmesi kadar mantıklı bir şey de olamaz zaten. Şayet Vader filmde yer alırsa bu sürpriz olmayacaktır. Yapımcılar Darth Vader’dan ne kadar yararlansak kârdır görüşünde. Eh Rogue One’da bunu deneyimlediler ne de olsa. Sonuna kadar faydalanmaları normal olsa gerek.

Ancak Rogue One’da Darth Vader’ı canlandıran aktör Spencer Wilding‘in filmde yer almayacağını belirtelim. Bu da demek oluyor ki şayet Vader filmde yer alacaksa yeni bir aktör tarafından canlandırılacak.

Harrison Ford’un ikonik karakteri Han Solo bu sefer genç oyuncu Alden Ehrenreich tarafından canlandırılacak. Rogue One’da asi askerlere yaptığı kıyım ile saniye saniye hafızalara kazınan Darth Vader bakalım bu sefer bizi nasıl şok edecek. Bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Marvel'ın Doctor Strange'i Benedict Cumberbatch Spider-Man 3 Kadrosuna Katılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu