Sinema Haberleri

The Crow Filmi Oyuncusuz Kaldı

crow

Ekim ayında The Crow filminin yeniden çekileceği müjdesini sizlere heyecanla duyurmuştuk. Yıllar sonra The Crow’u beyazperdede görecek olmanın mutluluğu pek çok kişiyi sevindirmişti. İlk filmin çekimleri sırasında kaza sonucu ölen Brandon Lee’nin anısını da Luke Evans yaşatacaktı.

Ancak bir sorun oldu…

Filmin baş kahramanı Eric Draven karakterini, hem Dracula Untold’da Dracula’yı canlandıran hem de Hobbit serisinde Bard the Bowman’i canlandıran Luke Evans oynayacaktı. Luke Evans, “Şu anda başlamayı bekleyen birkaç projem daha var. Eğer The Crow’un çekimleri hemen başlarsa oynayabilirim,” açıklamasını Aralık ayında yapmıştı.

luke-evans-the-crow

The Crow için yönetmenlik koltuğunda oturması planlanan F. Javier Gutiérrez, koltuğunu Corin Hardy’ye bırakmıştı. Yönetmen değişikliği olunca çekimler ve proje de haliyle uzadı. Bu durum da Luke Evans’ın işine gelmedi ve The Crow filmi başrol oyuncusuz kaldı.

Normalde 2015 yılında vizyona girmesi planlanan film bu olayı sonrasında 2016 yılına da sarkabilir. Açıkçası sert yüz hatları ve fiziği ile Brandon Lee’nin Eric Draven karakterine benzer bir karakter ortaya çıkabilirdi. Yeni Draven kim olacak yakında açıklanır diye düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Tolkien'in Hayatı Film Oluyor!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu