Sinema Haberleri

Carria Fisher’ın Star Wars: Episode IX Görüntüleri Çoktan Hazırmış

Bir buçuk yıl önce yaşamını yitiren Carrie Fisher’ın, Star Wars: Episode IX‘de kullanılandan daha fazla görüntüsü olduğu ortaya çıktı.

Star Wars: Episode IX tanıtımında merhum Carrie Fisher’ın da olacağını belirten Lucasfilm serinin hayranlarını hem şaşırtmış, hem de sevindirmişti. Böylece; 2016’nın son günlerinde yaşamını yitiren Carrie Fisher’ın, Star Wars’un yaklaşan filminde, serinin 7. filminde çekilen ancak henüz gün yüzüne çıkmayan görüntüleri ile boy göstereceğini öğrenmiş olduk. 

Hatta yönetmen J.J. Abrams, “Skywalker destanını onsuz bitiremezdik. Yerine başka bir oyuncu bulmayı ya da bilgisayar grafikleri kullanmayı hiç düşünmedik. Kızı Billie’nin de desteği ile bu yolu bulduk. Fisher’ın Star Wars: The Force Awakens filmindeki yayınlanmamış sahnelerini Episode 9’da kullanacağız,” demişti.

Mark Hamill ve Carrie Fisher Star Wars: Episode IX Kadrosunda!

Prenses Leia’nın başka kullanılmayan görüntüleri de olduğu ortaya çıktı. ABC News’ten Clayton Sandell’ın aktardığı bilgilere göre; Carrie Fisher’ın kardeşi Todd Fisher, Prenses Leia‘nın The Force Awakens ve The Last Jedi filmlerinden de kullanılmayan görüntüleri olduğunu söyledi. Sandell, “Todd, Abrams ile görüştüğünü ve özellikle hayranları için büyük sürprizlerinin olduğunu söyledi” dedi. Bu açıklama serinin ve Prenses Leia’nın hayranları heyecanlandırdı.

Fisher’ın görüntülerinin bulunacağı serinin son filmi, 20 Aralık 2019‘da izleyici ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Infinity War'dan Yeni Görüntüler Bu Videoda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu