Sinema Haberleri

Bizden Duymuş Olmayın: Bumblebee’yi Bu Kez Volkswagen Beetle Olarak Göreceğiz

Paramount, Transformers’ın en sevilen karakterlerinden Bumblebee‘nin spin-off filmini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Filmle ilgili çok özel detaylara ulaştık.

Travis Knight‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Christina Hodson kaleme alıyor. Genç oyuncu Hailee Steinfeld‘i Charlie Watson olarak başrolde göreceğimiz filmde; Bumblebee’yi ilk olarak Volkswagen Beetle olarak göreceğiz. Sonrasında hasar görüp kendisini kapatacak. Bu sürede Decepticonlar Allspark’ı aramak için Dünya’ya gelecek. Mekanik işlerden anlayan Charlie Watson isimli kızımız Bumblebee’yi bulup tamir edecek.

Film her ne kadar Transformers filmlerinin bir parçası olacak olsa da 1984 yılında yayınlanan çizgi film serisine de sadık kalan çok fazla detay göreceğiz. Yani bu filmle birlikte Transformers film serisi, ABD menşeili otomobiller kullanma kültünden de biraz uzaklaşacak gibi görünüyor.

Hasbro lisanslı Transformers oyuncukları arasında en çok satılan karakter olan Bumblebee’nin filmi 21 Aralık 2018’de vizyona girecek. Filmde ayrıca Bumblebee’nin neden konuşamadığını da öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir  Robotech Filmi Yönetmenini Buldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu