Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Batman Filminin Senaryosu Yine Değişti

Batman Filminin Senaryosu Yine Değişti

Ben Affleck‘e emanet edilen ama sonrasında prodüksiyon ile yaşanan sorunların ardından yapımı arap saçına dönen Batman filminin senaryosunun bir kez daha değiştirildiği ortaya çıktı.

Warner Bros. kendi çizgi roman evrenini oluştururken epey zorluk çekiyor anlaşılan. Ortaya çıkan yeni haberde, Batman filminin başına geçen Matt Reeves’in, Affleck tarafından hazırlanan senaryoyu kullanmak istemediği belirtildi. Zaten yönetmen değişikliğinden ve perde arkasında yaşanan gerginliklerden dolayı, Reeves’in bu senaryoyu kullanmayacağı söylentisi dolanıyordu.

Reeves, MTV’nin Happy Sad Confused yayınında “Hayır, önceki senaryoyu kullanmayacağız. Bu yeni olacak. Her şeye baştan başladık. Gerçekten iyi olacak ve bunun için çok heyecanlıyım.” sözlerine yer verdi.

Ben Affleck’in, yeni Batman filmi için daha karanlık, deyim yerindeyse noir bir senaryo hazırladığı ve hikayenin basit bir çizgi roman uyarlamasından çok dedektiflik hikayesi yazdığı söyleniyordu. Joe Manganiello’nun canlandıracağı Deathstroke’un da bu filmde olması bekleniyordu. Reeves’in Batman yorumu nasıl olacak, Deathstroke’u tamamen senaryodan çıkaracak mı merak ediyoruz.

İlginizi Çekebilir  Josh Brolin de Dune Filmi Kadrosunda!