Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Batman Filminin Senaryosu Başa Bela Oldu!

Batman Filminin Senaryosu Başa Bela Oldu!

Ben Affleck’in baştan aşağı her detayını yapması beklenen Batman filmindeki büyük değişikliklerin ardından, şimdi de filmin senaryosuyla ilgili sorunların baş gösterdiği söylentisi ortaya çıktı.

Ben Affleck, ocak ayının sonlarına doğru Batman filmini yönetemeyeceğini açıklamıştı. Kendisi için çok yorucu olacağını düşündüğü projeye Batman rolüyle devam edecek. Ayrıca yazdığı senaryonun da aynen kullanılması planlanıyordu. Ta ki Warner Bros, Matt Reeves ile anlaşana kadar.

Çıkan söylentilere göre Reeves’in, daha önceden yazılmış olan senaryoyu kullanmak istemediği, her şeyi en baştan yazmak istediği ortaya çıktı. Warner Bros’un Reeves ile anlaştıktan sonra filmin çekimlerine başlayacağı düşünülüyordu. Ancak son bir aydır filmin çekim takvimine ilişkin hiçbir açıklama yapılmadı.

Justice League filminin de yolda olması, peşinde Wonder Woman’ın gelmesi sebebiyle kara pelerinli şövalyemizin çekimlerine de şimdiye kadar başlanması gerekiyordu. Reeves’in, yepyeni bir senaryo yazma isteği çekimlerin ertelendiğini işaret ettiği söyleniyor.

Şimdilik bu konu hakkında hiçbir yetkili ağızdan açıklama gelmedi. Umarız bu proje söylentilerin işaret ettiği gibi ego savaşlarına sahne olmaz.

İlginizi Çekebilir  Peter Sarsgaard The Batman Kadrosuna Katıldı