İncelemeler

Spider-Man Unlimited’ı Tutabilene Aşk Olsun

spider-man-unlimited-banner

Aramızda, semtimizin çocuğu, arkadaş canlısı Örüncek Adam’ı sevmeyen çok az kişi vardır. Bir kahraman hem alçakgönüllü, hem çevik, hem de geveze olabilir mi? Peter Parker ise olur!
Peki ya bulunduğu evren tek değilse? Peter, farklı paralel evrenlerde de aynı şekilde Örümcek Adam olduysa? Size bu yazıda tanıtmak istediğim oyun bu temel üzerine kurulmuş durumda.spider-man-unlimited-gorsel-001

Kendilerine Sinister 6 adını veren azılı kötüler paralel evrenler arası geçiş yapmayı sağlayan bir yol bulurlar ve bu yolu diğer paralellerdeki kendi yansımalarıyla birleşerek evrenleri ele geçirmek üzere kullanmaya başlarlar.

Oyunun geçtiği ve bizim aşina olduğumuz Örümcek Adam’ın yaşadığı paralel evrende Iso-8 isminde çok nadir bir element bulunmaktadır. Sinister 6’in asıl peşinde olduğu şey ise bu elementi ele geçirmektir.

Oyun tam bu noktada başlıyor. Temel olarak Temple Run’a benzese de, gerek oynanabilirliğin daha rahat olması, gerekse grafiksel açıdan çizgi romanın içerisinde oynuyor hissini bize yaşatması, uzun saatler boyu sıkılmadan oynamamızı sağlıyor. Tabi ki oyun içerisinde Örümceğin sürekli yaptığı espiriler ve yükleme sayfalarında bulunan kısa Örümcek Adam bilgileri de cabası.

spider-man-unlimited-gorsel-002

Oynarken keşfedeceğiniz sürprizleri spoiler vererek bozmak istemem. Fakat şunu söylemek isterim ki, Örümcek yalnız başına değil…

Hepinize keyifli günler dilerim.

Spider-Man Unlimited oyunu birçok farklı mobil platformda piyasaya sunulmuş durumda. Aşağıdaki linkleri kullanarak, tercih ettiğiniz platforma indirebilirsiniz.

Android

iOS

Windows Phone

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hogwarts Legacy Oyunu 2022'ye Ertelendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.