İncelemeler

Hadi Kendi Sticker İşimizi Başlatalım: Sticky Business

Konu sticker goblinliği olunca üstüme tanımam diyenlerin zevkle saatlerini geçireceği tatlı ve rahatlatıcı bir oyun Sticky Business.

Kendi sticker dükkanını açmayı hayal eden genç bir girişimci olarak oynuyorsunuz oyunda. İlerledikçe, çeşitli ilginç karakterlerle tanışıp ve kendi işinizi yürütmenin zorlukları ile karşılaşıyorsunuz.

Oynanış oldukça basit ve sade. Paranız ve ününüz arttıkça daha fazla çeşit sticker, paketleme ve pazarlama unsurlarının kilidini açarak temelde başarılı bir girişim oluşturmaya çalışıyorsunuz. Sıfırdan tasarım yapmak mümkün olmasa da yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz birçok farklı şablon oyunda mevcut.

İlgili Makaleler

Oynanış dengesini kurmak birçok oyuncuyu zorlamayacaktır ama sipariş sayısı artıp ürünlere olan talep hızla yükselişe geçince dengeyi kurmak giderek zorlaşıyor. Ne yazık ki oyunda içerik bakımından çok da zengin değil. Karakterlerin hikayeleri oldukça eğlenceli olsa da bir noktadan sonra oyun kendini tekrar etmeye başlıyor ve baştaki heyecanı devam ettiremiyor. Biraz stresten ve dünyanın griliğinden kaçmak içinse güzel bir oyun. Siz de bir göz atmak isterseniz, oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sanatçıların gözlerine verebileceğim zarardan şimdiden özür dileyerek kendi birkaç tasarımımı da aşağıya ekliyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.