İncelemeler

Bioshock 2 / Big Daddy (Elite Bouncer) Action Figure

biok

Neca’nın 2009 yılında çıkarttığı ve Bioshock 2 oyunu için yaptığı detayları bol bir figürdür. Kolları ve bacakları kıvrılarak istenen pozisyon aldırılabilir. Fakat figürde denge sıkıntısı olduğu için çok fazla hareket kabiliyeti bulunmamaktadır. Figürün bu kadar küçük olmasına rağmen detaylar çok ayrıntılı.

Malzeme    : PVC

Boyut          : 7 Inch ( 18 Cm )

Üreticisi     : Neca

 

Bioshock 2 Hikayesi:

Tenenbaum, eğer Delta Eleanor’u bulamazsa, zihnindeki Big Daddy koşullanması nedeniyle komaya gireceğini söyler. Delta, Lamb’in Eleanor’u Rapture’da yaşayanların kolektif anı ve bilinçlerinin toplandığı bir organizma haline getirerek bireyselliğe son vermek istediğini öğrenir.

Delta, Tenenbaum ve Augustus Sinclaire’in yardımıyla Eleanor’u bulur fakat Lamb, Eleanor’un kalbini geçici olarak durdurarak Delta ile aralarındaki Daddy-Sister bağının kopmasına neden olur. Eleanor, yavaşça ölmeye başlayan Delta’yı, Little Sister’ların yardımıyla kurtarır ve kendi zırhını giyerek Big Sister’lardan biri haline gelir. Şehirden kaçarlarken Lamb’in hazırladığı tuzağa düşerler ve Delta ağır şekilde yaralanır ve yüzeyde can verir. Eleanor, içlerinde bulundukları kapsül su yüzüne çıkarken annesinin hayatını kurtarıp kurtarmamaya karar verir. Oyuncunun oyunda yaptığı seçeneklere göre Eleanor,

-“babasının” anısına saygı duyup onun anılarını ve ADAM’ını kendi bünyesine katar ve diğer Little Sister’ları yanına alarak Rapture’ı arkasında bırakır.

-“babasının” ADAM’ını kendi bünyesine katarak daha da güçlenir ve bozulan akli dengesi nedeniyle dünyaya saldırmaya karar verir.

-“babasının” ADAM’ını kendi bünyesine katmak üzereyken Delta’nın ölmekte olduğunu görüp fikrini değiştirir ve onun yanına oturarak yasını tutar.

İlginizi Çekebilir  Star Wars General Grievous Art Fx Statue

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu