İncelemeler

Assassin’s Creed 4 Black Flag Edward Kenway PVC Statue

Assassins creed Black Flag banner

Uzun zamandır sahip olmak istediğim bu figüre yakın zamanda kavuştum. Gerçi boyutundan dolayı evde koyacak yer bulamasam da koleksiyonuma katılan 4. Assassin’s Creed figürü oldu.

Bu figür aslında 2 karakterden oluşuyor. Diğer karakter ile birleştirildiğinde tabanı tam daire şeklini alıyor. 2. karakter, Black Flag de bulunan korsan karakteri. Eğer elinizde sizde varsa ve bana incelemem için gönderebilirseniz çok sevinirim. Çünkü dünya genelinde korsan versiyonunu bulamadım.

Figüre gelecek olursak; ana tabla ve figür tek parça halinde çıkıyor. Ayrıca 4 adet silah ve 1 adet kılıç aksesuarı var.

Öncelikle figürün durduğu zeminden bahsetmek istiyorum. Zemin diğer figür zeminlerine göre çok detaylı. Özellikle kuru kafayı ben çok sevdim. Figürün duruşu silahları tutuşu elleri ve kıyafeti çok başarılı. Daha önce incelediğim Black Flag figürü kadar elleri ve yüzü beyaz değil. Sanırım burada düzeltmeye gitmişler. Her zamanki gibi kıyafeti çok iyi. Kıyafetin sırt detayları, renklendirmeleri çok başarılı. Diğer black flag figüründe bulunan kılıçla aynı kılıca sahip.

Eğer sizde Assassin Creed hayranıysanız bu figürü sahip olmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.