Haberler

Zenginlere Özel FRP Masaları

gaming-table

FRP oynarken bazen oyun oynadığımız masa bize küçük gelir. Özellikle haritalar, çizim matları veya minyatürler kullanıyorsanız bu durumla sıkça kaşılaşabilirsiniz. Ne karakter kağıtlarınızı koyacak yer bulursunuz ne de zar atacak geniş bir alan.

Geek Chic isimli firma ise bu duruma çözüm bulmuş durumda. Muhteşem masalar ve mobilyalar üretmişler ancak biraz tuzlu.

Masalar, özel sipariş üzerine üretiliyorlar. Fiyatlar 2.500 dolardan başlıyor ve istediğiniz masaya göre 16.000 dolara kadara çıkabiliyor.

Geek Chic’in yaptıkları arasında sadece masalar yok; özel kitaplıklar, sandalyeler ve oyun yöneticilerine özel eşyalar da var.

Dilerseniz bu mobilyaların tamamını Geek Chic’in resmi sitesinden görebilir hatta sipariş bile verebilirsiniz. Eğer böyle bir masada oyun oynayan varsa hemen bize ulaşsın, biz de oynamak istiyoruz. :)

gaming-table-1 gaming-table-3 gaming-table-4 gaming-table-5 gaming-table-6 gaming-table-6-7 gaming-table-7 gaming-tables-21 gaming-tables-22 gaming-tables-23 gaming-tables-24 gaming-tables-25 gaming-tables-31 gaming-tables-32 gaming-tables-33 gaming-tables-34 gaming-tables-35

İlginizi Çekebilir  Yüzyılın En Önemli Pi Günü Geldi!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bir marangoz olarak bu masaları üretebilirim. eğer ciddi bir alıcı olursa görüşerek benzerlerini üretmek çok kolay :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu