AYBABTUHaberler

Yüzüklerin Efendisi Serisinin Yıldızları, Hobbit Gibi Yaşayan İtalyan’a Kayıtsız Kalamadı

J.R.R. Tolkien‘ın yarattığı Orta Dünya destanının büyük hayranı olan bir İtalyan, kurduğu Hobbit hayatı ile gündeme geldi. Nicolas Gentile‘ye film serisinin ünlü Hobbitlerinden destek gecikmedi.

37 yaşındaki pasta şefi Nicolas Gentile, İtalya’nın kırsal bir kesiminde kendi küçük Hobbit köyünü kurdu. Abruzzo‘daki Chieti kasabasında Hobbit evi inşa ederek, bir Hobbit gibi giyinen Gentile saf bir Hobbit yaşamı sürdürüyor.

“Hayalimi Yaşıyorum”

Satın aldığı arazi üzerinde kendi Shire‘ını kuran 37 yaşındaki Gentile, “Hobbit hayatımı sonuna kadar yaşamak istediğime karar verdim. Bazı insanlar gerçekten kaçmaya çalıştığımı düşünüyor. Hayalimi yaşıyorum. O arsayı satın alarak, onu sevmediğim bir gerçeklikten uzaklaştırdım ve onu istediğim gibi şekillendiriyorum.” diyor.

Filmdeki Oyunculardan Övgü ve Destek Aldı

Hobbit hayatından fotoğrafları sosyal medyada yayınlayınca ilgi odağı olan Nicolas Gentile, Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) ve The Hobbit film serisinin oyuncuları Elijah Wood, Sean Astin ve Billy Boyd’un da dikkatini çekti.

Seride Frodo Baggins‘i oynayan Elijah Wood, İtalyan Nicolas Gentile‘ye bir destek mesajı göndererek, “Umarım daha mutlu, sağlıklı ve iyi olursunuz. Instagram sayfanıza gittim ve yaptığınız şey inanılmaz. Kostümlere bayılıyorum. Özellikle bireysel olarak oluşturduğunuz fotoğraflar bir set ortamında çekilmiş gibi” dedi.

Pippin Took‘a hayat veren Billy Boyd ise, “Nicolas’ın bir arkadaşını tanıyorum. Benim, Pippin Took. Nicolas’ın kendi bölgesini inşa etmesine yardım edelim, bence harika bir şey olur!” açıklamasında bulundu.

Samwise Gamgee‘yi canlandıran Sean Astin de, “Yüzüğü Vezüv’e atmak için 300 km yürüdüğünüzü biliyorum. Vezüv’e! Bu inanılmaz bir şey! İtalyan dağlarının Mordor olup olmadığını bilmiyorum, ama tüm bu çaba ve çalışma harika bir şey” sözleriyle hayranlığını dile getirdi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Tolkien'in, Sauron'un Düşüşünden 100 Yıl Sonrasını Anlatmaktan Vazgeçtiği Kitabı: The New Shadow

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.