Haberler

Yüzüklerin Efendisi Konser Fiyatları Belli Oldu

lotr-banner

Yüzüklerin Efendisi’nin benzersiz müzikleri İstanbul seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Konser tarihinin ardından, bilet fiyatları da açıklığa kavuştu.

Fantastik edebiyatın başlangıcı olarak kabul ettiğimiz J.R.R. Tolkien tarafından yazılan Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, Peter Jackson önderliğinde beyaz perdeye yansıtılmıştı. Film sadece bizlere yeni oyuncular, benzersiz sahneler kazandırmamış aynı zamanda Howard Shore’un başyapıtlarını da dinleme fırsatı sunmuştu.

lord-of-the-rings-orkestra

Şimdi bu fırsatı canlı canlı dinleme imkanına sahibiz. Filarmonia İstanbul Orkestrası tarafından yorumlanacak Howard Shore besteleri 2-3 Nisan 2016 tarihinde Zorlu Performans Sanatları’nda izleyicilerle buluşacak. Bu ayın başında konserin detayları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise fiyatlar belirlendi.

Biletix.com üzerinden açıklanan bilet fiyatları tahmin edildiği gibi biraz pahalı. Ama böylesine bir tecrübeyi yaşamak için yeter de artar bile. Konserden yer ayırmak için acele etmekte fayda var.

1. Kategori
Ön Satış 260.00 TL
Genel Satış 300.00 TL

2. Kategori
Ön Satış 210.00 TL
Genel Satış 240.00 TL

3. Kategori
Ön Satış 170.00 TL
Genel Satış 195.00 TL

4. Kategori
Ön Satış 130.00 TL
Genel Satış 150.00 TL

5. Kategori
Ön Satış 85.00 TL
Genel Satış 95.00 TL

İlginizi Çekebilir  Epic Rap Battles'ta George R.R. Martin vs. J.R.R. Tolkien

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Arkadaşlar, Biletix’in sitesindeki oturma planından bir şey anlamadım.. Eke planı ekledim; hangi bölümler hangi kategori oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu