Anasayfa » Haberler » Yılbaşı Yemeğinizi Hogwarts’ın Büyük Salonu’nda Yemek İster Misiniz?

Yılbaşı Yemeğinizi Hogwarts’ın Büyük Salonu’nda Yemek İster Misiniz?

harry-potter-great-hall

Warner Bros., Harry Potter hayranlarına daha önce sunmadığı bir teklif sunmaya hazırlanıyor.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu‘nun Büyük Salonu’nda yılbaşı yemeği yemek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, haberi okumaya devam edebilirsiniz.

Warner Bros, ilk kez “Dinner in the Great Hall” başlığı altında özel bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Birkaç bölümden oluşan bu etkinlik, katılanları Harry Potter dünyasında hissettirmeyi amaçlıyor.

Bu kapsamda, Harry Potter stüdyo turuna katılarak Gryffindor Ortak Salonu, Weasley Ailesi’nin Mutfağı ve Diagon Yolu gibi mekanları ziyaret etme şansınız bulunuyor. Ek olarak, seriden tanıdık olduğunuz birçok yemeği ve içeceği de deneyimleme şansınız olacak.

Harry-Potter-Great-Hall-09292015

Warner Bros., asıl amaç olarak da sizi Büyük Salon’da yılbaşı yemeğine davet ediyor ve bu salon, ilk filmde gördüğünüz haliyle, uygun bir şekilde tasarlanacak. Finalde de müzik ve dans bölümleri olacak. Bu bölümler de Ateş Kadehi’ndeki sahnelere benzer olabilir.

Ve fiyatlar… Her biletin 350 dolarlık fiyatı bulunuyor. Daha fazla bilgi ve fiyat detayları için resmi siteye bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Tarihin En Eski Oyun Setinin Eksik Parçaları da Bulundu

Yazan: Mahmut Saral

Kaynak: Teknokulis