Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Yeni Nesil 3D Süper Kahraman Duvar Aydınlatmaları

Yeni Nesil 3D Süper Kahraman Duvar Aydınlatmaları

kam10-banner

Hobi meraklılarının odaları veya salonları, kendi hobilerini ve zevklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır genelde. Kimisinin duvarları figürlerle, kimisinin posterlerle süslüdür.

Son dönemin gözdesi ise süper kahraman duvar aydınlatmaları! Siz de odanızı 3 boyutlu süper kahraman aydınlatmaları ile süslemek istemez misiniz?

Iron Man HeadYurtdışında da son zamanlarda oldukça popüler olan 3 boyutlu duvar aydınlatmaları, çok kısa sürede Kam10 sayesinde ülkemize de geldi. Henüz kurulalı 2 ay olan Kam10, özellikle 3D Süper Kahraman Duvar Aydınlatmaları sayesinde hobi ve çizgi roman severlerin kalbini kazandı bile.

Duvarlarınızı Thor’un çekici Mjolnir ile, Iron Man’in başlığı ile, Kaptan Amerika’nın kalkanı ile veya Hulk’ın yumruğu ile süsleyebilir, aynı zamanda odanızı da aydınlatabilirsiniz.

Tamamen Marvel Comics’in lisanslı ürünleri olan bu aydınlatmalar, 3 adet pil ile çalışıyor. Ayrıca kutu içeriğinden çıkan çatlak görselli yapıştırma ile duvarınıza muhteşem bir efekt verebiliyorsunuz.

3D aydınlatma ürünlerinde şimdilik 15 çeşit ürün mevcut. Yaz aylarına doğru ürün çeşidinin 25’e çıkacağını açıklayan Kam10 firması, yapılan yeni lisans anlaşması ile Transformers ve Teenage Mutant Ninja Turtles ürünlerinin de geleceğini duyurdu. Ayrıca Kam10 firması, hobi meraklılarının ilgilerini araştırmaya devam edip yeni ürünleri de Türkiye’ye getirecek.

İlginizi Çekebilir  Dark Crystal Oyuncakları Nihayet Çıkıyor!

Türkiye’de henüz çok yeni olan bu 3 boyutlu aydınlatma ürünleri ile odanızı, ofisinizi hemen süsleyin.

Ürünleri buradan görebilir ve hemen satın alabilirsiniz.