Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Vücut Geliştirme Dünyası Dungeons and Dragons Yüzünden Karıştı

Vücut Geliştirme Dünyası Dungeons and Dragons Yüzünden Karıştı

Her şey profesyonel güreşçi ve vücut geliştirme yapan Maxwell Jacob Friedman‘ın durup dururken bir fotoğraf paylaşıp yaptığı açıklama ile başladı. Sonrasında bir anda FRP oyuncuları coştu!

Maxwell Jacob Friedman, Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta, “Dungeons and Dragons oynamıyorum,” yazısını yazdı.

Neden bunu yazdı bilmiyoruz ama son dönemde FRP konusunda öne çıkan isimlerden aktör Joe Manganiello‘dan cevap gecikmedi. Joe, “Ben oynuyorum,” diyerek Muscle & Fitness dergisinin kapağına çıktığı fotoğrafı paylaştı.

Joe Manganiello ve Stephen Colbert’in FRP Sohbeti (Türkçe Altyazılı)

Sonrasında profesyonel güreşçi Brandon Cutler da bu tweete cevap verdi. “Ben Dungeons and Dragons oynuyorum,” yazısıyla aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

Ardından Tracysaur nickli profesyonel ağırlık kaldırma sporcusu Tracy de, “Ben D&D oynuyorum. Ayrıca seni de kaldırabilirim,” diye cevap verdi.

İlginizi Çekebilir  YUCON 15'e Az Bir Süre Kaldı!

Ayrıca Rasnac isimli Twitter kullanıcısı, yaptığı paylaşımla çıtayı biraz daha yükseltti. “Onlar da oynuyor,” diyerek Joe’nun oldukça iri dostlarının fotoğrafını paylaştı.

Critical Role’da oyun oynatan Matthew Mercer, orta yolu bulmaya çalışmış ve yapılan işe bir açıklama getirmiş. Matt, “Görünen o ki D&D ile kötü bir şekilde tanışmışsın, dostum. Dert etme, ben de öyleydim! Doğru bir grup, biraz güven ile hayatının en güzel zamanını geçirebilirsin. Belki @BranCutler ‘dan (Brandon Cutler), seni minderin dışına attıktan sonra bir oyun oynatmasını rica edebilirsin,” dedi.

Maxwell Jacob Friedman’ın tweetine yüzlerce FRP oyuncusu cevap verdi. Bu bir PR çalışması mıdır yoksa durup dururken FRP oynamadığını belirtmek mi istedi bilemiyoruz ama ortalık kesinlikle karışmış.

İlginizi Çekebilir  Metucon 2016 ile Vampirler Şehre Geri Dönüyor!