Haberler

Uzaklardaki Diyar’dan Gizemli Bir Kutu – Kapsül

Geekler arasında başlayıp her türden insan arasında yaygınlaşan fiziksel bundle sistemi geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye de sıçramış durumda. Oyun bundlelarından tutun da kozmetik ürünleri, çizgi romanlar, giyim ve hatta yiyecekler bile bu sistemle müşteriyle buluşturulmaya başlandı.

Bu tür oluşumların insanlar tarafından bu kadar ilgi odağı haline gelmesinin en büyük sebebi aylık olarak evinize kadar gelen sürpriz ve gizemli içeriklerle dolu kutular olması. Fakat Türkiye’de insanların yakındığı en büyük durum yüksek fiyatlar. Özellikle geek ürünleri hakkında konuşacak olursak figür ve aksesuarlar dolar kuruna bağlı olarak sunulduğu için gerçekten yüksek rakamlar söz konusu oluyor ve bu yüzden birçok insanın hevesi kursağında kalarak vazgeçmesine neden oluyor.

kapsul-logo

Uzaklardaki Diyar, bu soruna bir çözüm getirme düşüncesiyle yola çıktı ve en sonunda Kapsül projesi ortaya çıktı. İlk ay tanıtım amaçlı karışık tema olmak üzere ikinci aydan itibaren her ay film, dizi, oyun, anime gibi spesifik temalarda içeriklerle dolu olacak Kapsül, Aralık ayından itibaren uygun fiyatı ve zengin içeriğiyle geeklerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

İçerikten biraz bahsedecek olursak her ayın kutusunda tişört, atkı ya da bere gibi giyilebilir bir ürün, figürler ve aksesuarlar bizleri bekliyor.

kapsul-kutu

Uzaklardaki Diyar, satış fiyatı 50TL olarak belirlenen Kapsüller’de her ay en az 80TL değerinde ganimet olacağının garantisini de veriyor.

Standart, Gümüş, Altın ve Platin olarak belirlenen üyelik çeşitlerinin avantajları da mevcut.

  • Standart Üyelik, istediğiniz ayın Kapsül’ünü içeriyor.
  • Gümüş Üyelik 3 aylık olup Uzaklardaki Diyar’da herhangi bir üründe kullanılmak üzere net %50 indirim çeki ile beraber geliyor.
  • Altın Üyelik 6 ay süresiyle beraber 6. ayda teslim edilmek üzere gizemli Elit Kapsül’ü içeriyor.
  • Son olarak Platin Üyelik ise 12 aylık olup 6. Ayda Elit Kapsül, 12. Ayda ise çok özel içeriği ile Efsanevi Kapsül’ü içeriyor.

Üyelik çeşitleri ile katlanan fiyarlarda Uzaklardaki Diyar olarak yine geeklere yardımcı olmak için taksit imkanları da mevcut. Daha fazla bilgi için Uzaklardaki Diyar sayfasına bakabilirsiniz. Umarız bu sefer uzun soluklu bir proje olur. Ellerinize sağlık Uzaklardaki Diyar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Paşabahçe'den Batman Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.