Son Haberler
Anasayfa » Haberler » The Lord of the Rings in Concert: The Return of The King Detayları Belli Oldu

The Lord of the Rings in Concert: The Return of The King Detayları Belli Oldu

İki senedir bahar aylarında Orta Dünya’ya yolculuğa çıkmamızı sağlayan Lord of the Rings in Concert, üçüncü ve son bölümü olan The Lord of the Rings in Concert: The Return of The King ile geliyor.

The Lord of the Rings in Concert: The Return of The King, 13-14 Nisan 2018 tarihinde Zorlu PSM sahnesinde izleyecileri bir kez daha J.R.R. Tolkien‘in yarattığı büyülü dünyaya götürecek. Peter Jackson’ın beyaz perdeye uyarladığı J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin son bölümü Kralın Dönüşü’nü dev ekran önünde, olağanüstü bir orkestra eşliğinde izleme ve dinleme fırsatını bir kez daha yakalayacağız.

J.R.R. Tolkien’in oluşturduğu Quenya, Sindarin, Khuzdul, Adûnaic ve Kara Lisan dilleri kullanılarak yazılmış besteler koro tarafından seslendirilirken Kralın Dönüşü filmini de baştan sona dev ekrandan izleyeceğiz.

Howard Shore’un Oscar ödüllü müziklerini dinleyeceğimiz konserin bilet detayları henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde avantajlı dönem biletlerinin satışa çıkması bekleniyor. Konser hakkındaki tüm paylaşımlardan haberdar olmak için Facebook sayfasına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  LEGO'dan Yapılmış Lord of The Rings Pinball Masası