Haberler

Tasha’s Cauldron of Everything Kitabı’ndan Yeni Bilgiler Var

17 Kasım’da yayınlanacak olan Tasha’s Cauldron of Everything kitabının içerik kısmı ve bazı görselleri paylaşıldı.

Xanathar’s Guide to Everything kitabına benzer şekilde hazırlanan Tasha’s Cauldron of Everything, oyun yöneticilerine destek olacak bazı bilgiler içeren bir kitap olacak. Kitabın önemli olmasının bir diğer nedeni de ırklar ve sınıflar üzerinde yapacağı büyük değişiklikler.

Oyuncular tarafından tepki toplamasına karşın Tasha kitabının sunacağı yeni kurallarla beraber, ırksal özellikler değiştirilebilecek. Yani oyuncular kendilerine bir ata ırk seçip onun özelliklerini almayı tercih edebilecekler.

İlgili Makaleler

Kitabın tam içeriği hakkında bilgilerimiz sınırlı olsa da Wizards ekibi kitabın çıkışına az bir süre kala yeni bilgiler paylaşıldı. Görseller arasında çizimler ve sayfalar bulunduğu gibi Index yani İçindekiler kısmı da paylaşıldı.

Burada dikkati çeken maddeler tabii ki sınıflar ve alt-sınıflar üzerine oldu. Büyülü eşyalar ve Patron kısımları da bir hayli geniş gözüküyor.

17 Kasım tarihinde yayınlanan Tasha’s Cauldron of Everything, her DM’in elinin altında bulunması gereken DnD kitaplarından biri olacak gibi.

İlginizi Çekebilir  Yönetmensiz Kalan Dungeons and Dragons Filminin Başrol Aday Listesi Kabarık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu