Haberler

Tanrılar Yeryüzüne İndi: Pantheon!

PantheonCoverEski dünyada, uygarlıklar güçlerini henüz demir ve bronz ile kanıtlarken tanrılar da kendi uygarlıklarına destek olmaya başlamışlardı. Tanrılar, güçlerini uygarlıklarını korumak için kullanmaya başladılar.

Kıtlık, yangınlar ve hastalıklarla başa çıkmaya çalışan askerler bir yandan da tanrılarını onurlandırmak için savaşa yürüyorlardı!

Pantheon, Signal Fire Studios tarafından yayınlanan, 2-5 kişi arasında oynanabilen bir kart oyunu. Dark Sun dünyasının yaratıcılarından Timothy Brown tarafından yaratılan, Cortex RPG sisteminin yaratıcısı ve Dragonlance eski editörü olan Jamie Chambers tarafından hazırlanan ve Serenity RPG, Dragonlance RPG oyunlarına çizimleriyle destek olan Lindsay Archer tarafından illüstrasyonları yapılan kart oyunu tanrıların ve uygarlıkların savaşını konu alıyor.

pantheon-cardsNüfusunuzu genişletecek, tapınaklar inşa ederek tanrılara hizmet edeceksiniz. Uygarlığınızı genişleterek düşmanlarınızı yıkıma sürükleyeceksiniz. Kazanmak için pek çok yol var fakat sadece bir kazanan var.

Oyunda Yunan, İskandinav, Mısır, Çin ve Hint Mitolojisi panteonu ve uygarlıkları mevcut.

Oyunu internetten satın alıp yazıcıdan çıktı alarak oynayabilirsiniz. Dijital download olarak 4.99$ gibi bir fiyata bu oyuna sahip olabilirsiniz. Hee yok, ben bu kartları basılı satın almak istiyorum diyorsanız 19.99$ gibi bir ücret ile birlikte yol ücretini de ödeyerek pre-order ile satın alabilirsiniz.

Şimdiden iyi oyunlar! İyi olan kazansın.

Oyunu satın almak için buraya tıklayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Targaryenlar'ın High Valyrian Dilini Duolingo ile Öğrenmek Mümkün

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.