Haberler

Tales From the Loop Serisinden Yeni FRP – Things From the Flood

“Tales from The Loop” FRP oynunun devamı bizi daha karanlık bir dünyaya götürüyor.

Geçtiğimiz iki yıl içinde, Tales from the Loop oyunu tam bir masaüstü fenomeni haline geldi. Simon Stålenhag‘ın ilk resim kitabından tasarlanan RPG; 5 ENnies ve 3 Altın Geek Ödülü kazanırken, 2017’nin En İyi Masaüstü Oyunları listesine girmişti. Bu kadar başarıdan sonra devamı kaçınılmaz oldu. Devam oyununu, oyun tasarımcısı Rob Wieland yazarken, RPG serisinin ikinci halkası için Kickstarter’da kampanya başlatıldı.

Oyunun yayımcısı Free League, Tales From the Loop’un ikinci kitabından uyarlanan “Things From the Flood” adlı oyunu Kickstarter’a koydu. 14 gün daha Things from the Flood’un Kickstarter’da kalacak olan oyun, 250 bin dolar sınırını aştı.

“Tales from the Loop” dünyasının daha karanlık ve tuhaf hale geldiği Things from the Flood‘da; 80’lerdeki çocuklar 10 yaş büyümüş, dünya daha soğuk ve yabancı bir yer haline gelmiştir. Dünyayı etkileyen büyük döngü kapatıldığı zaman, deneyler bitirilir ve binayı çok güçlü bir şirket alır.

Görsel zenginliği ve konusu ile dikkat çeken bilimkurgu RPG’de oyuncular kırsal kesimde yollarını bulmaya çalışacak. 10 yıllık değişimin gözler önüne serildiği oyunda maceraya atılacak olanlar; siyah suların fışkırdığı ve makinelerin yabancı bir virüsle tehlikeli hale dönüştüğü bölgeyi keşfetmeye karar veren ergen çocukları canlandıracak. Bisikletli çocuklar görünümü ile Stranger Things‘i de andıran Things from the Flood 90’ların tüm öğelerini barındırıyor. Oyunun Kickstarter‘daki adresine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Uzayda Kurulacak İlk Ülke Asgardia İçin Başvurular Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu