Haberler

Star Wars Serisinin Yeni Oyuncakları Hazır

Son dönemde yeni film projeleri ile sıkça karşımıza çıkan Star Wars serisi için hazırlanan figürler hayranların kalp ritmini hızlandırmayı başardı. New York Oyuncak Fuarı‘ndaki yerini alan Hasbro; The Last Jedi ve Solo filmleri için hazırladığı yeni figürleri tanıttı.

Star Wars: Black Series

Hasbro’nun Solo: A Star Wars Story filmi için ürettiği seride Alden Ehrenreich’ın canlandırdığı Han Solo karakteri, Donald Glover’ın oynadığı Lando Calrissian, Emilia Clarke’ın gizemli Qi-Ra’si ve karlar arasındaki Snowtrooper yer alıyor. Bu seriye Tobias Beckett rolünde izlediğimiz Woody Harrelson, Mimban Stormtrooper da eklenecek. koleksiyon Han Solo filmi figürlerinin yanı sıra Prenses Leia, Admiral Holdo, Clone Commander Wolffe, Zuckuss ve Kylo Ren gibi karakterleri de barındıracak.

Vintage Koleksiyonu

The Force Awakens ve Rogue One filmlerinin ardından Solo filmi için de hazırlanan Vintage Koleksiyonu’nda Han Solo, Range Trooper, Mimban Trooper, Snoke, Rey ve Marvel’ın Star Wars çizgi romanlarından Dr. Aphra da bulunuyor.

Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Koleksiyonerler için bulunmaz nimetler ise şöyle sıralanıyor: ışıkları, sesi ve ayrılabilir parçaları ile Millennium Falcon, Han Solo’nun güvenilir silahı DL-44 ve First Order Stormtrooper Rifle ile yeni uyku arkadaşı adayı Ultimate Co-Pilot Chewie.

İlginizi Çekebilir  Batman v Superman ile Star Wars Birleşti - Dark Side Knight vs. Super Jedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu