Haberler

Sizi Fırtınanın Kalbine Götürüyoruz – FRPNET Müzik

firtina-ve-cosku

Yeni yıl için çok plan yaptık. Planlarımızın ilki, FRPNET adının gelişmesi ve olumlu yönde değişmesi için yazarlarımızı yeni fantastik ruhlu insanlarla desteklememiz oldu. Siz henüz fark etmeseniz bile 2014’e 19 yeni yazar arkadaşla girdik. (Biz bile fark etmemişiz 19 ne yahu öeah, o kadar çok yeni ve fantastik ruhlu kişiyi nasıl bulmuşuz bir anda, muhteşemiz ya yeminle…)

frpnet karışık kasetAçıkçası bu yıl durmayı ya da duraksamayı düşünmüyoruz. Yapmak istediğimiz, ertelediğimiz ya da oyun oynamaktan vakit bulamadığımız (Oynuyoruz çünkü sebebi var, bunu GAMERS’a yazdık yıllar önce, inkar etmiyoruz :D) her şeyi yapacağız. Kültür sanat kısmında incelemelerimiz sürerken aklımızdaki bir diğer proje incelemelerin, tanıtımların ötesinde daha farklı bir sound kurgusu üzerine oturmuş, türlerin bağımsızlığını ve gücünü anlatabileceğimiz yapıydı.

Hep nasıl yazarız ederiz, nasıl bir başlık altında toplarız diye düşünürken bir anda o yıldırım çaktı. Sturm und Drang grubunun bir konserinde çaldığı Fear of the Dark Cover’ını dinlerken oturdu bu konsept adı kafamda. Bu bölümün adı kesinlikle Fırtına ve Coşku olmalıydı. Seçtiğimiz her şarkı, beğendiğimiz her tür bir fırtınanın kendi içerisindeki kolu gibiydi. Dahası bu fırtına kolları hayatımızdaki coşku sıçramalarına (ya da boşluğa atılımlara) yol açıyordu. Sonrası belli zaten bir anda kendimizi üretilmiş içeriğin üzerine tabela çakarken bulduk.

Yeni bölümümüzün açılışını seferini ise FRPNET Havayolları’na yeni katılmış pilotumuz Kemal’in kaleminden Lordi ile gerçekleştiriyoruz. Fırtınanın kalbine giden yolda coşkularınızı kaybetmemeniz dileklerimizle!

FRPNET Müzik: Lordi [Fırtına ve Coşku]

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.