Haberler

Şirketinizi Dev Bir Holdinge Dönüştürün – Big Boss

Hayallerini kurduğumuz şirketler vardır ki onların sahibi olup tüm dünyaya hizmet verelim. İnsanlardan saygınlık kazanalım ve büyük gelirler elde edelim. Big Boss sahip olmak istediğimiz devasa şirketleri ayağımıza kadar getiriyor.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz; çekişmeli ve eğlenceli bir oyun olmakla birlikte hayallerinizdeki şirketleri açmanızı sağlıyor. Otomobilden bilgisayara, kozmetikten oyuncak sektörüne kadar 7 farklı alanda fabrikalar, mağazalar açıp; satış yapmanıza ve saygınlık kazanmanıza imkan tanıyor. Şirketlerin gelirlerini yöneticilerle arttıracak, avukatlarla dokunulmaz hale getireceksiniz.

big-boss-resim1

Her oyuncuya 4 şirket kartı dağıtılarak başlanan oyunda, personel istihdamından yöneticilere, müşteri memnuniyetinden gazetelerde boy göstermeye kadar her detay düşünülmüş. Oyuncular çektikleri şirket kartlarının üzerinde yazan ihtiyaçları karşılayıp şirketlerini çalıştırmaya başlıyorlar. Açılan şirketler için Son Dakika kartı çekiyorlar ve ilk satışlarını gerçekleştiriyorlar. Her oyuncu, dilerse şirketlerini dokunulmaz hale getirebilir, gelirlerini İkiye katlayabilir veya bir sektördeki tüm fabrikaları açarak ekstra gelir ve puan kazanabilir.

Son Dakika Kartlarıyla Gazete Başlıkları

Oyuncular her şirket açtıklarında bu kartlardan çekiyor. Bu kartlar, sizi veya rakiplerinizi gazete başlıklarına taşırken, eğlenceyi ve çekişmeyi alevlendiriyor. Yılın İş Adamı, Yardımsever, Süper Kahraman vb. kartlar oyunda size avantaj kazandırırken, Pinti Patron, Kaçak Mallar, Fabrika Hatası vb. kartlar rakiplerinize soğuk terler döktürüyor.

big-boss-resim2

Müşteri Memnuniyeti Demek Saygınlık Demek

Saygınlık puanları, Big Boss oyunun en önemli unsurlarından biri. Tüm şirketlerin kendi saygınlık değerleri var ve oyuncular şirketleri satış yaptığında belirli sayıda saygınlık kartı çekiyor. Bu kartlar, sizin yüzünüzü güldürdüğü gibi derin bir “ah” çekmenizi de sağlayabiliyor. Çünkü saygınlık kartları size eksi değerde puanlar da verebiliyor. Bu durum ürünlerinizin müşteriyi memnun etmediği anlamına geliyor. Oyun sonunda kazananın kim olacağını saygınlık puanları belirliyor.

big-boss-resim3

Adım Adım Holding Kurmak

Kişi sayısına göre belirlenen şirket sayısına ulaşan ilk oyuncu holding kartının da sahibi oluyor. Bu kartı kazanan oyuncu 200 saygınlık puanını kapıp yaldız gibi parlayan bu özel kartla rakiplerine hava atabiliyor.

Kena Story oyunuyla ünlenen Zeren’s Universe’ün yeni oyunu olan Big Boss yine tamamen yerli bir ekibin elinden çıkan güzel bir oyun.

Çevirimiçi ve yerel satış noktalarını www.zerens.com adresinden öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Infinity Minyatür Savaş Oyunu Nedir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu