Sinema Haberleri

Yeni Spider-Man Filmine Türk Oyuncu Numan Acar da Katıldı

Asın bayrakları! Çekimleri devam eden Spider-Man: Far From Home filminin oyuncu kadrosuna Türk oyuncu Numan Acar da katıldı.

Türk asıllı Alman oyuncu ve yapımcı Numan Acar, daha öncesinde Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü, The Great Wall gibi yapımlarda yer aldı. Aktörün filmde Dimitri isimli bir karakteri oynayacağı açıklandı. Rol hakkında fazla detay verilmese de bu karakterin Dmitri Smerdyakov nam-ı diğer kötü adam Chameleon olabileceği düşünülüyor.

Chameleon Kimdir?

Chameleon’ın gerçek adı Dimitry Smerdyakov. Kendisi bir Sovyetler Birliği vatandaşıdır. Belindeki kemerde bulunan bir görüntüleme sistemine kaydettiği herkesin kimliğine bürünebilir.

Uluslararası bir suçlu olan Chameleon, Örümcek Adam’ı ortadan kaldırmak için plan yaparak bir profesör kılığına girdi. O sıralar kişilik bunalımında olan Peter örümcek güçlerinden kurtulmak istiyordu. Örümcek Adam olarak profesörün yardımını kabul etti ve onun makinesi sayesinde güçlerinden kurtuldu. Fakat Örümcek’in düşmanları birer birer ortaya çıkmaya başladı ve Peter süper güçleri olmadan kostümünü giyerek onlarla savaşmak zorunda kaldı. Black Cat’iin yardımları sayesinde hayatta kaldı. Sonunda Peter güçlerinin aslında yok olmadığını, makinenin ışınlarına yeniden maruz kalırsa güçlerini geri alacağını anladı. Black Cat ile oraya gittiler ve Peter güçlerini tekrar kazanarak Örümcek Adam oldu.

Daha sonra ki zamanlarda Chameleon, New York’ta yaşayan ve en büyük suç organizasyonlarından birinin lideri olan Kinpin’in yerini almaya çalıştı. Bu olaylar sırasında Örümcek Adam’ın planlarını engellememesi için Jameson’ı kaçırıp onun kılığına girdi ve Daily Bugle’da sürekli Örümcek’i bir suçlu olarak gösteren haberler yayınlanmasını sağladı. New York sokaklarında Kingpin ve rakipleri arasında büyük mafya savaşlarının çıkmasını sağladı. Örümcek gerçek Jameson’ın alıkonulduğu yeri bulununca Chameleon kaçtı. Fakat Chameleon, Kinpin’in yerini alamasa bile onun örgütüne çok büyük zararlar vermeyi başardı.

 

Geçtiğimiz sene beyaz perdeye konuk olan Spider-Man: Homecoming‘in devam filminde Spider-Man olarak Tom Holland, May Hala olarak Marisa Tomei, Ned olarak Jacob Batalon, Michelle Jones olarak Zendaya ve ilk filmin kötüsü Vulture olarak Michael Keaton oyuncu kadrosuna geri dönüyor. İllüzyonlarıyla kapsamlı suç planlarını gerçekleştirebilen kötü adam Mysterio olarak Oscar adayı Jake Gyllenhaal ve komedyen J.B. Smoove’u ise bu filmde ilk defa izleyeceğiz.

► Spider-Man: Homecoming Devam Filminde Bakın Kimler Var!

Tüm dünyada 880 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek Marvel Sinematik Evreni’nin en çok kazanan 7. filmi olan Spider-Man: Homecoming’in devam halkasında yönetmen koltuğuna bir kez daha ilk filmin yönetmeni Jon Watts oturuyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmin senaryosuna ise Chris McKenna ve Erik Sommers ikilisi imza atıyror.

Spider-Man: Far From Home filmi 5 Temmuz 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.