Sinema Haberleri

Spider-Man: Homecoming Devam Filminde Bakın Kimler Var!

Spider-Man: Homecoming devam filminde Peter Parker’a kök söktürecek iki kötü karakter ve onları canlandıracak oyuncular belli oldu.Variety’de yer alan habere göre; adının “Spider-Man: Homecoming 2” olmayacağı belirtilen projede Marvel’ın süper kötülerinden Mysterio rolü için Jake Gyllenhaal‘ın ismi geçiyor. stüdyo ile anlaşması halinde “Mysterio” Gyllenhaal’ın canlandıracağı ilk çizgi roman karakteri olacak.

Aynı yazıda serinin takipçileri için güzel bir haber daha var: Başarılı aktör Michael Keaton, seriye Vulture karakteri olarak geri dönecek. Ayrıca Marvel, 20’li yaşlarında bir kadın oyuncu için de arayışını sürdürüyor.

Marvel Stüdyoları’nın başındaki Kevin Feige, Peter Parker’ın Londra’daki bir Avrupa macerası için New York dışına çıkacağı Spider-Man: Homecoming devam filminin Avengers: Infinity War ve Avengers 4‘ün küresel etkisini yansıtacağını söylemişti.

Sadece bu sebepten bile merakla beklediğimiz devam filminin senaryosunu yine Chris McKenna ve Erik Sommers yazacak. Jon Watts’ın da yönetmen olarak geri döneceği filmin 5 Temmuz 2019’da gösterime girmesi planlanıyor. Şimdiden en başarılı Spider-Man oyuncusu olarak görülen Tom Holland‘ın filmin üçüncüsünün yapılacağı haberlerini doğruladığını da hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Edward Norton, MCU'ya Dönme Niyetinde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu