Sinema Haberleri

X-Men, Fantastic Four ve Deadpool Resmen Marvel Stuios’ta!

Disney‘in 71.3 milyar dolarlık anlaşma ile Fox‘u devralması ve sonrasındaki süreçte en çok merak edilen konu X-Men, Fantastic Four ve Deadpool imtiyazlarının kaderiydi. Hayranların çoğunluğunun Marvel Sinematik Evreni‘ne katılmasını istediği üç seri resmi olarak Marvel Studios‘a geçti.

Disney CEO‘su Bob Iger, X-Men, Fantastic Four ve Deadpool‘un kontrolünü Marvel Studios Başkanı Kevin Feige‘in ellerine teslim ettiğini doğruladı. Böylece 20 yıldır Fox‘un bünyesinde bulunan mutantlar, resmen Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil oldu.

2008 yılında Iron Man‘le başlayan Marvel Sinematik Evreni‘ni 22.5 milyar dolar hasılata ulaştıran Kevin Feige‘in X-Men, Deadpool ve Fantastic Four‘un geleceğini nasıl şekillendireceğini görmek tarihi satışın en eğlenceli kısmı olacak. 2021 yılında başlayacak olan MSE 4. evredeki yapımların tamamı duyurulduğu için Fox‘tan gelen serilerin projelerini bir sonraki dönemde görebileceğiz maalesef. Ancak Feige‘in yeni filmlerde mutant sürprizleri yapma olasılığının olması bile müthiş! Siz ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.