Sinema Haberleri

Winter Soldier, Black Widow Filminde!

Marvel‘ın bir kaç aydır üzerinde çalıştığı solo Black Widow (Kara Dul) filmi hakkında bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. The Hashtag Show’da yer alan bilgilere göre; film önceki dönemleri anlatacak ve Winter Soldier (Kış Askeri) da hikayede yerini alacak. Yani eğer bu filmde “Black Widow ve Hawkeye” takımını izlemeyi umuyorsanız, olaylar pek de o yöne gitmeyecek gibi görünüyor.

Scarlett Johansson‘ın canlandırdığı Natasha Romanova‘yı Sovyetler Birliği’nin dağılmasından 15 yıl sonra Amerika’da bulan filmin zaman dilimi 2000’lerin ortalarına denk geliyor. Bu da demek oluyor ki, Natasha’ya Iron Man 2’deki olaylardan önce rastlayacağız. Çok sayıda seçenek sunan zaman diliminde; birçok Marvel hayranı Budapeşte’de Black Widow ile Hawkeye’ın takım olmasını istiyor ama The Hashtag Show’un aldığı duyumlar Sebastian Stan‘in canlandırdığı Kış Askeri‘nin filme dahil olduğu yönünde…

Kış askeri rolüyle bütünleşen Sebastian Stan, daha önce Black Widow filminde rol alma konusunda gelen soruları yanıtlarken, çizgi roman serilerindeki Kara Dul ve Kış Askeri’nin arasındaki bağa dikkat çekmiş ve “Çok güzel bir tarihleri olduğunu düşünüyorum. Gerçek şu ki çizgi romanlarda Kış Askeri, Kara Dul’u eğitiyor. Ona öğretmenlik yapıyor. Çok ilginç bir zaman. Soğuk savaş dönemi. Casus, gerilim ve karamsarlık dolu bir hikaye. Filmde bunu keşfetmek ilginç olurdu. Bunu yapmayı gerçekten isterim” demişti.

Jac Schaeffer‘ın yazdığı Black Widow filminin yapımcılığını Thor: Ragnarok’ta başarılı bir işe imza atan Brad Winderbaum üstleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Batman ile Ninja Kaplumbağalar'ın Crossover Filminden Yeni Görüntü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.