AYBABTUSinema Haberleri

Warner Bros.’un Yeni Harry Potter Filmi Yapacağı Söyleniyor

Fantastic Beasts serisinin son filmiyle hüsrana uğrayan Warner Bros.‘un yeni bir Harry Potter filmi yapma niyetinde olduğu hatta orijinal kadronun seriye geri döneceği iddia edildi.

WeGotThisCovered, Jack Thorne, J. K. Rowling ve John Tiffany tarafından yazılan Harry Potter and The Cursed Child sahne şovunun Warner Bros. tarafından sinemaya uyarlanacağını yazdı. Haber portalının daha önce; “Ewan McGregor, Obi-Wan olarak geri dönüyor”, “Marvel, She-Hulk dizisi planlıyor” ve “Disney, Aladdin’in devam filmini geliştiriyor” duyumlarını aldığı kaynaktan gelen bilgilere göre; stüdyo, Harry Potter‘ın Draco‘nun çocukları Albus Potter ve Scorpius Malfoy ile takım olup Cedric Diggory‘yi kurtarmaya çalıştıkları “Harry Potter and The Cursed Child” hikayesinin filmini çekecek.

İddiaya göre, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson üçlüsü de bu yeni yapımla seriye geri dönecek. Bitmedi; sahne gösterisi iki bölümlük olduğu için Warner Bros.‘un iki film yapabileceği de söylentiler arasında…

J.K. Rowling‘in 6 ay sonra Twitter‘da paylaştığı ilk mesajın “Bazen, karanlık umulmadık yerden gelir” sözüyle “Cursed Child” için atması Harry Potter hayranlarını daha da heyecanlandırdı.

Fantastic Beasts serisini 5 film olarak düşünen ancak The Crimes of Grindelwald filminin başarısızlığıyla planlarını yeniden gözden geçiren Warner Bros.‘un Harry, Ron ve Hermione üçlüsünü beyazperdeye geri getirmeye karar verdiği tahmin ediliyor. Elbette ortada henüz doğrulanmış bir bilgi yok ancak gerçekleştiği taktirde, uzun bir aradan sonra Harry ve arkadaşlarını yeniden görmeye can atanlar için büyük bir sürpriz olabilir, ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.