Sinema Haberleri

Tüyler Ürperten Korku Sokağı Üçlemesi’nin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Netflix, birer hafta arayla yayınlayacağı Korku Sokağı Üçlemesi‘nden fragman ve afişi paylaştı. Üçleme, Shadyside’ın uğursuz geçmişine uzanan kabus dolu bir öyküyü ekrana taşıyacak.

Üç film, Üç hafta. Sonsuz dehşet” sloganıyla izleyicilerle buluşacak olan Korku Sokağı Üçlemesi, Temmuz ayında yayınlanacak. R.L. Stine’ın çok satan korku serisinden uyarlanan üçlemede senaryoyu yine Stine kaleme aldı. Leigh Janiak‘ın yönettiği Korku Sokağı Üçlemesi, 300 yıllık bir hikayeyi anlatıyor:

1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder.

YouTube player

Yönetmen Leigh Janiak, üçleme için, “Çılgın ve kanlı bir yaz mevsiminde çektiğimiz Korku Sokağı’nın üç filmi de birer hafta arayla izleyici ile buluşacak. Herkesi Korku Sokağı dünyasına davet etmek için sabırsızlanıyorum” derken, R.L. Stine şunları söyledi: “Korku Sokağı hayranlarını büyük sürprizler bekliyor. Okuyucular, kitap serisinin 13+ olarak derecelendirildiğini bilirler. Ancak filmler, 18+ olarak derecelendirildi. Bu da çok daha fazla korku ve gerilimi beraberinde getiriyor. Üçleme beklediğimden çok daha fazla korku içeriyor. Shadyside Kasabası’ndaki dehşetin canlandığını görmek çok eğlenceli”

Korku Sokağı Üçlemesi 1. Kısım: 1994‘te Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Maya Hawke, Darrell Britt-Gibson, Jordana Spiro ve Jordyn DiNatale rol aldı. Korku Sokağı Üçlemesi 2. Kısım: 1978 filminde de Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye, Ted Sutherland, Jordana Spiro, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch, Chiara Aurelia ve Jordyn DiNatale oynadı. Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım: 1666‘nın kadrosunda ise Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Elizabeth Scopel ve Randall Havens bulunuyor.

Korku Sokağı Üçlemesi 1. Kısım: 1994, 2 Temmuz 2021’de; Korku Sokağı Üçlemesi 2. Kısım: 1978, 9 Temmuz 2021 tarihinde ve Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım: 1666 da 16 Temmuz 2021’de Netflix‘te yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.