Sinema Haberleri

Todd Phillips ile Joker 2 İçin Anlaşma Sağlandı!

2019 yılındaki ödül törenlerinden eli boş dönmeyen Joker uyarlamasının devam filmi için yönetmen Todd Phillips ile anlaşma sağlandığı ortaya çıktı.

Sadece 55 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen ve küresel çapta 1 milyar dolar barajını aşarak rekorlara imza atan Joker uyarlamasının devamı için Warner Bros. bir süredir bastırıyordu. Filmin yönetmen Todd Phillips ve başrolü Joaquin Phoenix, filmin vizyona girişinin ardından sırra kadem basmışlardı ancak bu isimleri son dönemde sıklıkla duyar olduk.

Movieweb tarafından hazırlanan habere göre Hollywood’da çalışan güvenilir kaynaklara göre Todd Phillips ile Joker 2 senaryosu ile anlaşılmış. Yani aslında bir yönetmenlik anlaşması yok. Ek olarak bir sözleşme imzalanmadığı ancak prensipte anlaşıldığı ve el sıkışıldığı belirtiliyor.

Aynı durum Joaquin Phoenix için geçerli olur mu, onu da göreceğiz. Karakterin devamlılığı açısından Phoenix’in Joker 2’de de yer alması elbette çok önemli. Ayrıca yönetmen ve oyuncu arasındaki kimyanın ne denli iyi uyuştuğunu filmin her sahnesinde görebiliyorsunuz.

Joker, 2019 yılında vizyona girdiğinde Phillips ve Phoenix ikilisi, filmin sadece tek bir film olduğunu ve seri çekmeyi düşünmediklerini söylemişlerdi. Ancak bir süredir bir devam filmi için ikilinin tekliflere sıcak baktığı söylenmekte. Bu tarz söylentiler genelde boşa çıkmaz. Yakın tarihlerde Joker 2 için anlaşmaların yapıldığını ve resmi duyuruların geldiğini göreceğiz gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Suicide Squad Vizyona Girdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.