Sinema Haberleri

The Witcher: Sirens of the Deep Animasyonu Duyuruldu

The Witcher: Sirens of the Deep animasyon filmi ile The Witcher evrenine yeni bir yapım daha katılıyor. Netflix, The Witcher evrenindeki heyecan verici maceralarına bir yenisini daha ekliyor. Andrzej Sapkowski‘nin sevilen kısa öyküsü “A Little Sacrifice“ı temel alan ve uzun süredir konuşulan ikinci Witcher anime filmi olan “Sirens of the Deep” resmi olarak duyuruldu. Yapımın 2024’ün sonlarında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Youtube’dan fragmanı izleyebilirsiniz.

Geralt’ı Yeniden Canlandıran İsim: Doug Cockle

Netflix’in duyurusuna göre, bu yeni animasyon filmiyle birlikte Rivialı Geralt’ı seslendiren isim, The Witcher oyunlarından tanıdığımız Doug Cockle olacak. Liam Hemsworth’ün dizideki karakteri yerine animasyon filmde Geralt’a hayat verecek olan Cockle, bu rolle hem uzun süredir beklenen animasyonun tadını çıkaracak hem de karaktere kendi dokunuşunu katacak.

Tanıdık Yüzler Geri Dönüyor

Sirens of the Deep’te, canlı aksiyon The Witcher dizisinden tanıdık karakterlere de rastlayacağız. Joey Batey, Jaskier’in sesi olmaya devam ederken, Anya Chalotra da Yennefer’i seslendirmeye devam edecek. Ayrıca, orijinal Witcher kitaplarından medyada daha önce görünmemiş olan Essi Daven‘i canlandıracak isim ise Christina Wren olacak.

The Witcher: Sirens of the Deep
The Witcher animasyonu

Hikaye ve Beklentiler

The Witcher: Sirens of the Deep, mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Geralt’ın, sahil köyündeki gizemli saldırıları araştırmak üzere işe alınmasını konu alıyor. Geralt, insanlar ile deniz insanları arasındaki yüzyıllardır süren çatışmanın ortasında kendini buluyor. İki krallık arasındaki düşmanlıkların büyük bir savaşa dönüşmeden önce gizemi çözmek için eski ve yeni dostlarına güvenmek zorunda kalacak.

Resmi açıklamada şunlar belirtildi:

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, bir sahil köyündeki bir dizi saldırıyı araştırmak üzere işe alınır ve kendisini insanlar ile deniz insanları arasında yüzyıllardır süren bir çatışmanın içinde bulur. İki krallık arasındaki düşmanlıklar topyekûn savaşa dönüşmeden önce gizemi çözmek için eski ve yeni dostlarına güvenmek zorundadır.

Animasyonun Yeri

Duyurulan animasyonun, Witcher hayranlarını heyecanlandırdığı bir gerçek. A Little Sacrifice, Witcher evreninde önemli bir yere sahip ve bu kısa hikayenin animasyonla buluşması, izleyicilere karakterlerin daha derin ve geniş bir dünyasına adım atma fırsatı verecek.

🔸 Hiç Fena Olmamış Sanki – The Witcher: Nightmare of the Wolf İncelemesi – FRPNET

Netflix’in The Witcher evrenine kazandıracağı bu yeni animasyon filmi, hem oyun severleri hem de dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya aday görünüyor. Sirens of the Deep’in merakla beklenen yayın tarihi ve fragmanı, izleyicilerin heyecanını daha da artıracak gibi duruyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.