Sinema Haberleri

The New Mutants Üçleme Olabilir

Sürekli erteleme kararlarıyla boğuşan, Josh Boone’un yönetmen koltuğuna oturduğu The New Mutants, son haliyle bir üçleme haline getirilebilir.

Yıllar yıllar evvel Fox markası, X-Men serisine paralel olarak ilerlemesini planladığı The New Mutants film projesini hayata geçirmişti. Yönetmen koltuğuna oturan başarılı yönetmen Josh Boone’un vizyonuyla ve kaliteli oyuncu kadrosuyla bir hayli merak edilen The New Mutants, ne yazık ki bir türlü vizyona girememişti.

Çizgi roman uyarlaması filmlere farklı bir bakış açısı getireceği söylenen The New Mutants’ın baştan sona bir korku-gerilim filmi olduğu açıklanmıştı. Beklentiler de haliyle yükselmişti. Ancak Fox, 2018 yılında çıkması beklenen filmin kurgusundan memnun kalmadığı için film ile biraz daha uğraşılması gerektiğine karar vermişti.

Tekrar kurgu başına oturan Josh Boone, bu sefer Fox ve Disney arasında yapılan anlaşmaya takılmıştı. Mickey Mouse’un kanatları altına giren X-Men ve ona bağlı markaların vizyon tarihleri ertelenmişti. Ayrıca Disney, filmdeki, eski X-Men bağlantılarına olan gönderme içeren sahnelerin kaldırılması gerektiğini söylemişti.

Bu yılın nisan ayında vizyona girmesi beklenen The New Mutants, dünyayı saran COVID-19 salgını yüzünden son bir ertelemeyle ağustos ayına itelendi. Josh Boone, bu süreç içerisinde filmin kurgusunu en mükemmel hale getirdiğini ve izleyicilerin her açıdan tatmin olacağını dile getirdi.

Boone, “Bunca zamanın ardından sonunda The New Mutants filmimi bitirdim ve bundan gurur duyuyorum. Ümidim, filmin başarıya ulaşması ve stüdyonun, bana bir üçleme yapılması için izin vermesi. Her şeyi planladım.” sözlerine yer verdi.

Disney’in, X-Men karakterlerine nasıl bir yaklaşımda bulunacağı halen merak konusu. Bir noktada MCU filmlerine dahil olacaklar ancak şu an için oldukça erken. Secret War ve Kree ırkı üzerinden dönen hikayenin bir noktada kozmik bir savaşla birleşmesi planlanıyor. Eğer iş Galactus ya da Kang’a varırsa karşımıza X-Men ve The New Mutants filmlerinden bolca çıkabilir.

Şimdilik bekliyoruz, bakalım Boone’un ortaya koyduğu film iddia ettiği kadar güçlü mü?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Deadpool Filmi İçin Tarih Verildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.