Sinema Haberleri

The Hunt For Atlantis, Netflix Filmi Oluyor

Andy McDermott‘un yazarlığını yaptığı 15 kitaplık serinin ilk parçası olan The Hunt For Atlantis, Matt Reeves’in eliyle Netflix‘e uyarlanacak.

Nina Wilde and Eddie Chase serisi olarak da bilinen roman silsilesinin yazarı Andy McDermott’un ilk kitabı The Hunt For Atlantis’in hakları Netflix tarafından lisanslanmıştı. Ülkemizde henüz çevirisi yapılmayan seri yurtdışında oldukça sevilerek okunuyor.

Modern dünyada geçen fantastik maceraların yer aldığı seri Nina Wilde isimli arkeolog ve eski SAS komandosu olan arkadaşı Eddie Chase‘in maceralarını konu ediniyor. İkili, serinin ilk kitabında kayıp kıta Atlantis‘i bulmak için fantastik bir yolculuğa çıkıyor.

Birçok eleştirmene göre yeni Clive Cussler olarak adlandırılan Andy McDermott’un eseri, Matt Reeves’in yönetmenliğinde Netflix’e uyarlanacak.

Şu aralar Batman çekimlerine ara vermiş olan Reeves, takvimini rahatlattığı bir dönemde filmin çekimlerine başlayacak. 15 kitaplık seri bir film serisi olur mu bilinmez. Ancak Reeves’in Batman için hazırladığı ve DC FanDome’da yer alan fragmanla beklentilerimiz bir hayli yükseldi.

The Hunt For Atlantis romanını da hakkıyla uyarlayabilirse, Netflix için uzun soluklu bir seriyi de başlatmış olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.