Sinema Haberleri

The Flash Setinden İkonik Batmobile ve Batcave Görselleri Yayınlandı

The Flash filminin setinden fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Supergirl’ün (Sasha Calle) ve Bruce Wayne’in sızdırılan fotoğraflarından sonra şimdi de Batcave ve Batmobile fotoğrafı yayınlandı.

The Flash filmi, Keaton’ın Batman’inin yanı sıra The CW’de yayınlanan Flash dizisindeki Flash’ın filme gelmesine izin veren çok evrenli bir hikaye olan Flashpoint hikayesine dayanıyor. Filmin çekimleri başlar başlamaz sette Michael Keaton’a bir bakış attık. Şimdi de uzun zamandır görmediğimiz Batmobile ve Batcave karşımıza çıktı.

Yeniden yaratılan Batcave, Tim Burton’ın Batman filmiyle büyüyenler için kesinlikle bir nostalji olacak ve Batmobile’ı tekrar döner platformunda görmek bir nebze olsun eski özlemimizi giderecek. Sinema tarihinde Keaton’ın Batmobile‘i kadar ikonik olan çok fazla araç yoktur ve hatta tüm Batman araçlarıyla karşılaştırıldığında, bu araç hâlâ Batman’in en iyi arabalarından biridir.

Şimdi hayranlar Michael Keaton‘ı tekrar Batman rolünde görecekler ve 1989 Batman dünyasını yeniden yaratmak için harcanan tüm uğraşlar ve çabayla, Keaton’ın rolünün kısa bir anlık görünüm olmadığı açık.

Bruce Wayne sadece The Flash’ta değil, gelecek diğer DCEU filmlerinde de Nick Fury türünde bir akıl hocası olabileceğine dair söylentiler çoktan başladı bile. Ancak bu, önümüzdeki yıl film vizyona girdikten sonra öğreneceğimiz bir şey olacak gibi görünüyor.

Andy Muschietti’nin yönettiği ve senaryosunu Christina Hodson’ın yazdığı The Flash’ta Ezra Miller, Michael Keaton, Ben Affleck, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Ron Livingston, Maribel Verdú, Saroise-Monica Jackson ve Rudy Mancuso rol alıyor. Film, 4 Kasım 2022‘de sinemalarda.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.