Sinema Haberleri

The Flash Filminden Bruce Wayne ve Supergirl’ü Gördüğümüz Fotoğraflar Yayınlandı

DC’nin The Flash filminin çekimleri devam ederken, Michael Keaton, Bruce Wayne rolünde göründü.

DC’nin The Flash filminin çekimleri devam ederken Batman hayranlarının uzun süredir beklediği dönüş de gerçekleşti Michael Keaton, Bruce Wayne olarak sette göründü. Ezra Miller‘ın canlandırdığı The Flash karakteri için uzun süredir solo film düşünceleri ve bu düşünceyi hayata geçirmek için çalışmalar yapılıyordu. The Flash, kendisi hızlı olmasına rağmen film o kadar hızlı gelişmedi. Çekimlerin başlamaması, yönetmen değişikliği derken IT filmlerinden bildiğimiz Andy Muschietti yönetmenliğinde çekimler başladı. Ezra Miller da Flashpoint çizgi roman hikayesinin uyarlandığı filmde yeniden Barry Allen olarak hızlıca karşımıza çıkacak.

Flashpoint olayı dolayısıyla The Flash’ın Keaton’ın Batman’i de dahil olmak üzere birkaç büyük DC kahramanı ile filmde karşılaşması bekleniyor. Yıllar boyunca Keaton’ın Batman’i, bir kesim izleyici tarafından en sevilen Batman olarak hafızalara kazındı ve hayranlar, The Flash filminde onu yeniden göreceğini duyunca oldukça heyecanlandılar. Şimdi ise hayranlar Michael Keaton’ı sette ilk kez görüyorlar.

İlgili Makaleler

NewWestBoy tarafından çevrimiçi olarak paylaşılan resmi olmayan set fotoğrafları, Keaton’ın The Flash setinde olduğunu ortaya çıkardı. Bu sahne için Keaton, Batman yerine Bruce gibi giyinmiş ve takım elbise ile görünüyor. Set fotoğraflarında ayrıca Ezra Miller’ı ve Sasha Calle‘i Supergirl olarak da görüyoruz.

Keaton’ın Bruce Wayne’i ile Miller’ın Barry’sinin The Flash’ta yolları nasıl kesişecek henüz bilemiyoruz ancak Flashpoint’in filmin ilham kaynağı olmasıyla, Barry’nin hızı çoklu evreni açacak gibi görünüyor. Zack Snyder’ın Justice League’indeki Ben Affleck‘in Bruce’u (aynı zamanda The Flash filminde de yer alabilir) gibi, Keaton’ın karakteri de Barry için bir akıl hocası olarak karşımıza çıkabilir. Yıllarca Gotham’a sadakatle hizmet ettikten sonra Bruce’un muhtemelen süper kahraman hayatı hakkında paylaşacak bir iki şeyi vardır. Her soru gelecek yıl sinema salonlarında cevabını bulacak.

The Flash filminin 4 Kasım 2022’de izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Batman: Dark Knight Rises Art FX Statue

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.