Sinema Haberleri

Sydney Sweeney, Marvel Evrenine Julia Carpenter Karakteriyle Giriyor

Sony‘nin bir sonraki süper kahraman filmi Madame Web hakkında söylentiler devam ederken, Sydney Sweeney yapımda Julia Carpenter / Spider-Woman‘ı canlandıracağını doğruladı.

Julia Carpenter Spider-Woman

Variety‘ye röportaj veren Sydney Sweeney, Madame Web filminde Marvel evreninden Julia Carpenter / Spider-Woman olarak yer alacağını söyledi.

Sweeney, rolü aldığındaki duygularını, “Tabii ki çıldırıyordum ve daha iyi hazırlanmak için doğruca çizgi roman dükkanına gittim ve karakterimden bahseden her çizgi romanı aldım” diye anlattı. Son dönemde süper kahraman filmleri gişede pek başarılı olmasa da Sweeney, Madame Web’in bu gidişi değiştireceğinden ve seyirciyi şaşırtacağından emin: “İnsanların bir süper kahraman filminden beklediklerinden farklı olacağını düşünüyorum.”

Öte yandan Jim Shooter ve Mike Zeck tarafından yaratılan Julia Carpenter / Spider-Woman ilk olarak Secret Wars‘ın 6. çizgi romanında ortaya çıktı. Julia daha sonra ikinci Arachne ve ardından ikinci Madame Web oldu. Şimdi karakterin Madame Web filmine etkisi merakla bekleniyor.

Filmde Johnson ve Sweeney‘nin yanı sıra Celeste O’Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott ve Zosia Mamet da kamera karşısına geçecek. S. J. Clarkson‘ın yönetip, senaryosunu Burk Sharpless ve Matt Sazama‘nın yazdığı filmin vizyon tarihi 16 Şubat 2024 olarak belirlendi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.